COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА

Аналітичний дайджест
 

Події

_____________________

Підсумки ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ та майбутні можливості для підприємців до 2024 року

13 грудня в режимі онлайн відбулася Конференція за підсумками ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ. На конференції були представлені історії успіху учасників ініціативи та підведені результати спільних надбань БІЗНЕС-КЛІНІК, які працювали в різних регіонах України з метою надання допомоги українським малим і середнім компаніям різних галузей економіки для подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, і покращення перспективи їх розвитку.

Детальніше

_____________________

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА Дніпра. Підсумки роботи

Ініціативу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА Дніпра, яку ми реалізували в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і виконується GIZ, завершено!

Детальніше

_____________________

Дев'ятий випуск електронного дайджесту - огляду новин та анонсів подій COVID-19 БІЗНЕС КЛІНІКИ Дніпра

На черзі дев'ятий випуск електронного дайджесту - огляду новин та анонсів подій COVID-19 БІЗНЕС КЛІНІКИ Дніпра (Дніпропетровська торгово-промислова палата), основних законодавчих документів, які дозволять бізнесу бути в курсі останніх змін.

Детальніше

_____________________

Фінальна конференція ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Дніпра

24 вересня відбулася фінальна конференція «Економічні тренди в період пандемії. Можливості, інфраструктура, досвід бізнесів», яка підсумувала роботу ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Дніпра в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансувалася Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізувалася GIZ.

Детальніше

_____________________

Як працювати з ринком Китаю і не потрапити в халепу

Сучасні інструменти та можливості для роботи

Китай сьогодні - це країна колосальних можливостей. Однак ними ще треба зуміти скористатися. Торговець Ви чи виробник, Ви повинні вміти працювати з Китаєм - світовим промисловим центром. Труднощі роботи з Піднебесною пов'язані з величезними культурними відмінностями наших народів. Тому, щоб не потрапити в халепу, треба знати усі нюанси роботи з китайським ринком.

Детальніше

_____________________

Dnipro Business Women Forum - місце зустрічі жінок підприємниць

Більше півсотні підприємниць зібрав 15 вересня Dnipro Business Women Forum, організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Детальніше

_____________________

Головне – не зупинятися!

Про те, як розвиватися галузі хімічної промисловості в умовах пандемії, про стратегії, нові технологічні рішення, нішові продукти – в інтерв’ю з експертом в галузі хімічної промисловості, директором ПНВФ «СВК» Станіславом Панасенком.

Детальніше

_____________________

У мінусах знайти плюси – тільки так!

Що відбувається на туристичному ринку під час пандемії, які з'явились обмеження та нові можливості?

Про це в інтерв’ю розповідає Андрій Тичина – експерт туристичного ринку, керівник клубу «НавколоUA», співзасновник туристичних порталів Zruchno Travel і Doroga.UA, автор чотирьох друкованих путівників Україною та безлічі публікацій про подорожі й туризм у періодичній пресі, автор та ведучий радіопрограми «52 вікенди» на «UA: Українське радіо».

Детальніше

_____________________

Індивідуальні бізнес-консультації сфери HoReCa

31 серпня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА м. Дніпра відбувся ряд безкоштовних індивідуальних консультацій представників сфери гостинності. 

Як мотивувати обслуговуючий персонал, як утримувати клієнтів і підвищувати їх лояльність, пережити «несезон» в ресторанному бізнесі з найменшими втратами, зробити сезонну реструктуризацію закладу? Адже від цих факторів залежить успіх підприємства, тому обійти увагою не можна нічого.

Детальніше

_____________________

Головний ресурс – людина!

Про те, які сьогодні існують проблеми на енергоринку та як їх подолати, розповів в інтерв’ю експерт в енергетичній галузі, власник групи компаній EDS, член Ради Дніпропетровської ТПП Олександр Запишний.

А ми вкотре акцентуємо увагу та запрошуємо подавати заявки на отримання консультаційного супроводу в рамках «COVID-19 Ваучерів».

Детальніше

_____________________

Працювати треба завжди!

Рецепти від експерта ресторанного бізнесу Дмитрий Подопригора для представників галузі гостинності.

Як мінімізувати карантинні втрати і за рахунок чого рухатися вперед – про це в інтерв'ю із засновником та власником готелю-ресторану Гостерія Хата Подопригора, де пропонують нову авторську українську кухню, буфету для здоров'я AnnaPavlova і ресторану з розкішною колекцією вина Giannivino.

Детальніше

_____________________

Як підтримують ММСП в Полтавській області

Про це говорили 20 серпня на засіданні Круглого столу за участю представників Полтавської торгово-промислової палати, місцевої влади, державних органів та інституцій-учасників регіональної інфраструктури підтримки та сервісу для бізнесу, бізнес-асоціацій, галузевих експертів, ЗМІ Полтавщини, а також представників Дніпропетровської та Харківської ТПП.

Детальніше

_____________________

Підтримка ММСП Кіровоградської області

Про регіональну інфраструктуру підтримки середніх, малих та мікропідприємств Кіровоградської області в умовах пандемії COVID-19 говорили на засіданні круглого столу, яке відбулося 18 серпня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ.

Детальніше

_____________________

Не виживати, а розвиватись!

Що відбувається на ринку українського машинобудування, які в нього є опції для розвитку, особливо в період кризи, визваної пандемією COVID-19?

Про це в інтерв’ю з генеральним директором компанії Spetztekhosnastka Ltd., членом Ради Дніпропетровська торгово-промислова палата, експертом ринку машинобудування Володимиром Лемпертом.

Детальніше

_____________________

LinkedIn в допомогу бізнесу

Що таке LinkedIn і як з його допомогою розвивати бізнес? Це запитання, на які шукали відповідь півсотні учасників групової онлайн консультації, організованої Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Детальніше

_____________________

Зустрічайте новий випуск електронного дайджесту

Зустрічайте новий випуск електронного дайджесту - огляду новин, новин та анонсів подій COVID-19 БІЗНЕС КЛІНІКИ Дніпра, основних законодавчих документів, які дозволять бізнесу бути в курсі останніх змін.

Детальніше

_____________________

РОЗПОЧАТО ВІДБІР МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОТРИМАННЯ ВАУЧЕРІВ ВІД COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІК

COVID-19 Бізнес-клініка в Дніпрі запрошує малі та середні підприємства (МСП) Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Черкаської та контрольованої частини Донецької області подавати заявки на отримання консультаційної підтримки в рамках «COVID-19 Ваучерів».

Детальніше

_____________________

Створення сучасної системи управління у готельно-ресторанному бізнесі

Сучасний готель - це не тільки комфортні номери та вишколений персонал, але і все, що потрібно для відпочинку та роботи. Залежно від спеціалізації готелю в ньому можуть бути бізнес-центр, SPA-салон, басейн і багато іншого, не кажучи вже про ресторани і бари. Для управління всім цим господарством не обійтися без спеціалізованого програмного забезпечення.

Детальніше

_____________________

Керуйте ризиками або ризики будуть керувати вами

«Як ризик-орієнтований підхід у менеджменті впливає на втрати та досягнення цілей у бізнесі» - групова консультація на таку тему відбулася 27 липня в онлайн форматі.

Детальніше

_____________________

Обговорення підтримки ММСП Донецької області

Про підтримку мікро-, малих та середніх підприємств Донецької області говорили на засіданні Круглого столу, яке відбулося 21 липня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ.

Детальніше

_____________________

Стратегії взаємодії з контрагентами і управління ризиками

14 липня відбувся черговий захід для МСБ, організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Детальніше

_____________________

Ефективна команда – це важливо!

Від чого залежить прибутковість будь-якої компанії? Від багатьох факторів і, в тому числі, від ефективності роботи персоналу, команди, яка працює.

Згуртована команда, члени якої професійно доповнюють один одного, не мають конфліктів – це дуже важливо,особливо в період кризи.

Детальніше

_____________________

П'ятий випуск інформаційно-аналітичного дайджесту для підприємців

А ось і черговий випуск електронного дайджесту - огляду новин, основних законодавчих документів, які дозволять бізнесу бути в курсі останніх змін в юридичній області, корисні посилання, інформація про державні й недержавні програми підтримки та фінансові інструменти для МСП, інтерв’ю, прогнози розвитку та можливі шляхи виходу з кризової ситуації від наших ключових експертів, аналітиків, бізнес-партнерів, практичні кейси та інша актуальна інформація.

Детальніше

_____________________

Як зробити онлайн-зустрічі результативними

Пандемія і карантинні обмеження навчили не тільки екстрено переводити події в онлайн-формат, але й відкрили нові тренди в проведенні бізнес-заходів. Це В2В-зустрічі в онлайн-форматі, онлайн-нетворкінг, виставки, презентації. Онлайн-захід дозволяє людям з різних куточків світу не тільки зібратися разом, але й віртуально переміститися куди завгодно: наприклад, відвідати виставку або підприємство, де зразки можна розглянути з усіх боків і навіть випробувати в дії.

Детальніше

_____________________

Закупівлі - резерв прибутку компанії

Наведення порядку в закупівлях - обов'язкова умова максимізації прибутку компанії і найбільш недооцінений резерв її підвищення.

Такій важливій темі присвячений ще один тренінг в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ, що відбувся в Дніпропетровській ТПП  16-18 червня, зібравши майже півсотні представників бізнесу з різних регіонів України.

Детальніше

_____________________

Жінки та електронна комерція

Дводенний тренінг «Пошук та перевірка бізнес-ідей» для жінок-підприємниць  відбувся 14-15 червня в Дніпропетровській ТПП в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Детальніше

_____________________

Четвертий випуск інформаційно-аналітичного дайджесту для підприємців

Знайомтесь з черговим випуском електронного дайджесту - огляду новин, основних законодавчих документів, які дозволять бізнесу бути в курсі останніх змін в юридичній області, корисні посилання, інформація про державні й недержавні програми підтримки та фінансові інструменти для МСП, інтерв’ю, прогнози розвитку та можливі шляхи виходу з кризової ситуації від наших ключових експертів, аналітиків, бізнес-партнерів, практичні кейси та інша актуальна інформація.

Детальніше

_____________________

Обговорення підтримки ММСП Запорізької області

В рамках роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ 11 червня відбулося онлайн-засідання Круглого столу «Обговорення інфраструктури підтримки ММСП Запорізької області». Організатор - Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Запорізької ТПП, яка виступає партнером в Запорізькому регіоні в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ.

Детальніше

_____________________

Сучасна оптимізація процесів бізнесу

«Оптимізація бізнес-процесів на основі сучасних ІТ-технологій чутливого управління та фінансового аналізу, оцифрування виробничих процесів» - такий дводенний тренінг, організований Дніпропетровською ТПП, відбувся 8-9 червня в рамках роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ.

_____________________

Все важливе про податкову систему під час коронакризи для МСБ

В рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Дніпропетровською торгово-промисловою палатою 4 червня проведено першу групову консультацію підприємців МСБ.  Тема заходу, в якому взяли участь більше півсотні бізнесменів з різних регіонів України, – податкова система. Чому ми вибрали такий формат консультації і чому саме ця тема?

_____________________

Підтримка мікро-, малих та середніх підприємств Черкащини під час пандемії COVID-19

Круглий стіл на тему «Обговорення інфраструктури підтримки ММСП Черкаської області під час пандемії COVID-19» відбувся онлайн 28 травня 2021 року.

Організований Черкаською та Дніпропетровською торгово-промисловими палатами в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

_____________________

Ресурсоефективність в промисловості та готельно-ресторанному бізнесі

Цього разу зацікавлені представники промислових підприємств та готельно-ресторанного бізнесу мали змогу розширити свої знання з питань ресурсоефективного ощадливого виробництва, долучившись до дводенного онлайн тренінгу на тему «Впровадження ресурсоефективного ощадливого виробництва в промисловості та HоReCa», що проходив 27-28 травня 2021р.

_____________________

Третій випуск інформаційно-аналітичного дайджесту для підприємців

Пропонуємо до уваги підприємців черговий випуск електронного дайджесту - огляду новин, основних законодавчих документів, які дозволять бізнесу бути в курсі останніх змін в юридичній області, корисні посилання, інформація про державні й недержавні програми підтримки та фінансові інструменти для МСП, інтерв’ю, прогнози розвитку та можливі шляхи виходу з кризової ситуації від наших ключових експертів, аналітиків, бізнес-партнерів, практичні кейси та інша актуальна інформація.

_____________________

Сила маркетингу для промислових підприємств

Цей тренінг для представників промисловості відбувся 19-20 травня в режимі онлайн, організований Дніпропетровською ТПП рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

_____________________

Все важливе про роботу HR в нових умовах

12-14 травня відбувся онлайн-тренінг «HR у нових умовах. Забезпечення ефективного робочого процесу». Навчання організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

_____________________

Другий випуск інформаційно-аналітичного дайджесту для підприємців

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА в м. Дніпро представляє рекомендації підприємцям для ведення бізнесу в умовах пандемії. Огляд основних законодавчих документів, які дозволять бізнесу бути в курсі останніх змін в юридичній області, посилання на новини, інформація про державні й недержавні програми підтримки та фінансові інструменти для МСП, інтерв’ю, прогнози розвитку та можливі шляхи виходу з ситуації, що склалася, від наших ключових експертів, аналітиків, бізнес-партнерів, практичні кейси та інша корисна інформація.

_____________________

Маркетинг для сфери гостинності

Для підприємців сфери гостинності HoReCa 27-28 квітня відбувся онлайн-інтенсив «Операційний маркетинг в готелях і ресторанах», організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

_____________________

Все важливе про експорт товару

21-22 квітня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH., відбувся онлайн-тренінг «Збільшення шансів виходу на експортні ринки в умовах кризи COVID-19», організований COVID-19 Бізнес-клінікою в місті Дніпро.

_____________________

Про нову програму підтримки бізнесу «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро» Інтерв'ю з віцепрезидентом ДТПП

Пандемія та карантинні обмеження завдали чималих проблем малим і середнім підприємствам України, які працюють в різних галузях. Яку допомогу підприємці можуть отримати в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті в такій непростій ситуації, як подолати компаніям кризу і покращити перспективи свого розвитку? Про нову програму підтримки бізнесу розповів віцепрезидент ДТПП Сергій Кучерявенко в інтерв'ю регіональному телеканалу D1.

_____________________

Створена група в Телеграмі COVID-19 БІЗНЕС КЛІНІКИ м. Дніпро

УВАГА! Для підприємців, які хочуть отримувати інформацію щодо заходів, новин та активностей COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро швидко та оперативно, створена група в Телеграмі https://t.me/joinchat/6CaHXQipWdRiNTg6
Долучайтесь!

_____________________

Перший навчальний вебінар COVID-19 Бізнес-клініки в м. Дніпро

В Дніпропетровській ТПП стартувало онлайн-навчання підприємців в рамках роботи COVID-19 Бізнес-клініка в м. Дніпро.

Перший із 12 запланованих вебінарів, який відбувся 9 квітня, був присвячений цікавій для бізнесу темі, яка назріла внаслідок всіх економічних проблем підприємців, пов’язаних з пандемією і карантинними обмеженнями. «Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень в умовах турбулентності» – це саме те, що швидко та ефективно навчить представників МСП вирішувати бізнес-дилеми в умовах турбулентності ринку.

Детальніше

_____________________

У Дніпрі презентували регіональну ініціативу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА

7 квітня у відбулася стартова онлайн-конференція, присвячена презентації проєкту «COVID-19 Бізнес-клініка в м. Дніпро», до якої долучилися представники понад півсотні учасників, серед яких консультанти, організації підтримки бізнесу, галузеві асоціації, представники влади та підприємці.

Зі вступним словом про ініціативу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ, виступив Бенжамін Клінгер, програмний директор GIZ.

Детальніше

_____________________

Новий проєкт підтримки бізнесу вже на старті!

В лютому 2021 в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини, і реалізується GIZ, розпочали свою роботу COVID-19 Бізнес-клініки. Новостворені бізнес-осередки протягом шести місяців (з лютого по серпень 2021 року) надаватимуть практичну підтримки мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП) задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку. Бізнес-клініки створені на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу, які були засновані в рамках ініціативи EU4Business в 2017 році. Вони проводитимуть тренінги, вебінари, форуми, спрямовані на подолання наслідків COVID-19, а також надаватимуть консультаційну підтримку малим і середнім компаніям з різних сфер економіки.

Детальніше

_____________________

Вернуться