Анонси

 

Щодо початку роботи Центру ресурсоефективності та екології Дніпропетровської ТПП

Дніпропетровська торгово-промислова палата спільно з ТОВ «Технічні та управлінські послуги», що є офіційним представником найбільшого німецького сертифікаційного органу TUV SUD, а також єдиною компанією в Україні, на рахунку якої до двадцяти успішно реалізованих проектів з розробки й сертифікації систем енергетичного менеджменту, запрошують підприємства Дніпропетровської області до співпраці.

За підтримки Програми сприяння зеленої модернізації економіки України Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ми можемо запропонувати Вам наступні послуги:

 • впровадження системи енергетичного менеджменту (СЕнМ ISO 50001:2011);
 • проведення екологічних та енергоаудитів на спеціальних умовах, оскільки основна частина передсертифікаційних робіт проводитиметься безпосередньо аудиторами - експертами Дніпропетровської ТПП.

Запровадивши систему СЕнМ відповідно до вимог ISO 50001:2011 та пройшовши процедуру сертифікації, Ваше підприємство зможе отримати сертифікат відповідності системи менеджменту, згідно з вимогами ISO 50001:2011 у системі європейського лідера серед органів сертифікації TUV SUD.

Результативне функціонування системи енергоменеджменту та наявність сертифікату відповідності дозволяє підприємствам значно оптимізувати витрати та надає ряд переваг, серед яких:

 • покращення ефективності виробництва та використання енергоресурсів;
 • зниження витрат при енергоспоживанні, а також експлуатаційних витрат при ремонті та обслуговуванні устаткування;
 • підвищення інвестиційної привабливості за рахунок зниження ризиків, пов'язаних з енергопостачанням та споживанням енергоресурсів;
 • конкурентні переваги при участі в тендерах;
 • можливості отримання тривалого фінансування від міжнародних фінансових організацій на найвигідніших умовах, податкових переваг і додаткових коштів від продажу квот на викиди парникових газів;
 • придбання позитивного іміджу організації демонструє прихильність стандартам «зеленої» економіки та ефективному використанню ресурсів.

Наші фахівці нададуть Вам підтримку на всіх етапах процессу сертифікації, аудиту, проконсультують та запропонують наступні послуги:

 • ознайомлення з вимогами стандарту ISO 50001: 2011 та методами побудови СЕнМ в організаціях;
 • підготовка внутрішніх аудиторів СЕнМ;
 • проведення попереднього аудиту з метою визначення готовності організації до сертифікації;
 • сертифікація СЕнМ.

У зв’яку з чим, прошу Вас відповісти на питання, який майстер-клас був би для Вас найбільш корисним за наступним посиланням: http://goo.gl/forms/5n4gRmtM7G1LiKB32.

В разі, якщо Вам не зручно заповнювати електронну форму реєстрації, про своє рішення можна повідомити, зателефонувавши фахівцям Центру ресурсоефективності та екології ДТПП.

У разі Вашої зацікавленості та з усіх питань стосовно роботи Центру прохання звертатися до фахівців за тел.: (056) 374 94 28, (097) 905 97 63(095) 487 77 42 (Володимир Нічушкін), (099) 318 88 29 (Євген Жернаков), e-mail: greenchamber@dcci.org.ua.

Довідково про СТАНДАРТ ISO 50001:2011:

ISO 50001 - міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до систем менеджменту організацій для ефективного управління енергією. Його вимоги спрямовані на вдосконалення процедури управління виробничими процесами і їх моніторингу за індикаторами енергоефективності, послідовне підвищення надійності енергозабезпечення, скорочення викидів парникових газів і зниження енерговитрат.

Стандарт застосовується для організацій всіх типів і розмірів, незалежно від їх розташування, видів використовуваної енергії і початкового рівня енергоефективності. ISO 50001 сумісний з ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 і робить можливим їх використання в якості інтегрованих систем менеджменту.

Додаток: Заявка на сертифікацію СЕнМ за стандартом ISO 50001:2011

 

 

З 1 грудня 2015 року по березень 2017 року в активну фазу переходить співробітництво Дніпропетровської ТПП та ПРОГРАМИ СПРИЯННЯ ЗЕЛЕНІЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ, яка виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ за дорученням Уряду Німеччини у вигляді старту реалізації системного проекту Дніпропетровської ТПП «Зелена палата – Ініціатива сталого розвитку» http://greenchamber.org.ua/, розробленого відповідно до пропозицій підприємств Дніпропетровщини.

Підприємствам регіону буде надано всебічну підтримку в ракурсі:

-організації фахового навчання з питань енергоменеджменту, ресурсоефективного та чистого виробництва, поводження з відходами, залучення технологій, оптимальних фінансових ресурсів та інвестицій, обміну досвідом практичних рішень, надання на безкоштовній основі можливостей щодо реалізації на підприємствах області демонстраційних проектів з енергоаудиту виробничих та інфраструктурних об’єктів, побудови систем енергомоніторингу та енергоменеджменту, відповідно стандарту ISO 50001, безоплатних стажувань українських фахівців на зарубіжних підприємствах та інше;

-побудови якісної національної системної мережі контактів з цікавими підприємствами-партнерами та споживачами товарів/послуг,  експертними та фінансовими інституціями, міжнародними та європейськими профільними організаціями;

-просування «зелених» ініціатив та проектів підприємств Дніпропетровщини.

Запрошуємо промислові підприємства до участі у демонстраційних проектах з впровадження практики ресурсоефективного та чистого виробництва, які будуть реалізовані протягом наступного півріччя.

Участь у демонстраційних проектах дасть змогу отримати:

-комплексну інженерну й технологічну оцінку виробничих процесів на підприємстві із метою розробки технічних рекомендацій щодо підвищення ефективності використання виробничих ресурсів з урахуванням можливостей підприємства (шляхи зменшення виробничих витрат;

-скорочення споживання енергії, матеріалів і води на одиницю продукції; зменшення кількості відходів шляхом оптимізації конструкції та дизайну виробів; збільшення частки використання відходів у виробничому процесі тощо);

-технічну консультацію й експертний супровід під час реалізації заходів щодо скорочення енерго- та ресурсоспоживання;

-рекомендації щодо взаємодії із національними та міжнародними фінансовими установами для отримання фінансування Ваших проектів на основі одержаних технічних рекомендацій.

Участь у демонстраційних проектах передбачає надання експертної та технічної підтримки у проведенні вимірювань із застосуванням сучасного обладнання  й оцінювання ефективності роботи виробництва та функціонування інфраструктури.
Отримати додаткову інформацію можна за тел.: (056) 374-94-13 (12,10)
або ел. поштою: mes@dcci.org.ua.
Контактні особи: Сергій Кучерявенко, Діна Сідаш

 • Завдяки Програмі перепідготовки управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany» українські управлінці можуть встановити контакти з німецькими підприємствами, а також підвищити кваліфікацію у сфері міжнародних економічних відносин.  Презентація
 
 
 

Задать вопрос: