Enterprise Europe Network

Європейська мережа підприємств (Enterprise Europe Network, EEN) - найбільша в Європі мережа підтримки підприємництва, що реалізується в рамках Програми ЄС з підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств «COSME».

Насправді ж, EEN, незважаючи на назву, є глобальною міжнародною мережею до якої входить 70 країн світу. Мережа налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20 000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок. Кожен рік EEN проводить близько 700 бізнес-заходів та b2b зустрічей, де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

Можливості консорціуму EEN-Ukraine:

 • пошук та залучення новітніх інноваційних технологій у країнах-учасницях EEN;
 • пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для створення спільних підприємств;
 • пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для імпорту й експорту товарів;
 • розміщення та відстеження комерційних пропозицій;
 • просування своїх інноваційних технологій на ринки ЄС із-за кордону.

Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує використати потенціал Європейської мережі підприємств з метою розширення інвестиційних та торговельних можливостей українських підприємств.

Як можна долучитись до EEN?

 • звернутися до будь-кого з партнерів консорціуму EEN-Ukraine;
 • визначити потрібний тип пропозиції (технологічна чи бізнес-пропозиція / технологічний чи бізнес-запит);
 • отримати форму для заповнення англійською мовою відповідно до типу пропозиції (форми можна завантажити нижче у цьому розділі);
 • заповнити форму та надіслати її на поштову скриньку: export@dcci.org.ua;
 • Ваша пропозиція проходитиме внутрішню та зовнішню оцінку експертів;
 • після необхідних правок, згідно з рекомендаціями експертів, Вашу пропозицію буде розміщено у відкритому доступі на сайті EEN, де вона буде доступна для перегляду у 70 країнах світу.

Якщо Ваша компанія націлена на міжнародну співпрацю, Ви можете використати можливості консорціуму EEN-Ukraine для пошуку партнерів.

Послуги членів консорціуму в рамках EEN є безкоштовними!

Додаткові матеріали:

 
Комерційні пропозиції компаній – учасників Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network)

Компанія з регіону Центральної Польщі, яка займається високоякісним спроектованим товаром, таким як освітлення інтер'єру та меблі, хотіла б знайти постачальників, виробників і дизайнерів, які пропонують високоякісний товар дизайну інтер'єру, такий як меблі, освітлення та предмети інтер'єру для їх розповсюдження на польському ринку.


Румунська компанія, що спеціалізується на виробництві різноманітної побутової та декоративної кераміки на основі власного дизайну, шукає ділових партнерів, здатних постачати сировину, необхідну для виробничого процесу. Співпраця базуватиметься на виробничій угоді.

Вимоги до потенційних ділових партнерів: постачати сировину, що використовується в процесі виробництва керамічної продукції, а  саме:

 • керамічні маси (фарфорова суспензія, керамічне лиття);
 • керамічні глазурі, керамічні пігменти;
 • вироби для шовкографії: емульсії, фарби, лаки, фільтри.

Португальський розробник інноваційної технології очищення для сонячних панелей зацікавлений у партнерствішляхом формування довгострокових партнерських відносин з українськими дистриб'юторами та торговельними агентами.

Продукт був розроблений для забезпечення легким, ефективним та доступним очищувальним розчином, що сприятиме довшій та кращій роботі панелі й заощадженню грошей у довгостроковій перспективі.

На додаток до функції чищення, розчин містить полімер, який захищає сонячну панель від подряпин та бруду.


Македонський виробник кондитерських виробів добре зарекомендував себе на національному ринку і працює вже більше 16 років. Продукція компанії включає всі види солодощів з різними типами інгредієнтів та ароматизаторів. У їхньому асортименті наявні відомі та добре знайомі сандвіч-печиво, медовее печиво, чай і пряники.

Для свого виробничого процесу МСП шукає виробників сухого молока, какао-порошку для пекарні для співпраці в рамках угоди з виробництва.


Ірландська роздрібна інтернет-компанія, що продає подарункові коробки з Ірландії та має доставку по всьому світу, бажає укласти договір з аутсорсингу з потенційними партнерами. Подарункові коробки містять 10 ірландських тематичних предметів, представлених і упакованих в коробку. Подарункові коробки також містять подарункові предмети, такі як книги, чашки, рушники, сталеві таблички з цитатами, дерев'яні таблички з цитатами, прапори та сумки. Компанія шукає нове, економічно ефективне виробництво для ірландських тематичних предметів.


Чеська досвідчена компанія в пакувальних системах шукає нового промислового партнера, що працює в області пакувальних або інструментальних систем для автомобільної, електронної або промислової автоматизації має інтерес бути представленою на ринку Центральної та Східної Європи. Запропонована співпраця стосується не лише продажів, а й технічних послуг (повномасштабне представництво) за комерційноюугодою.


Бразильська компанія, що розташована на півдні країни, спеціалізується на виробництві та роздрібній торгівлі пляжним та спортивним одягом. Компанія широко представлена на національному ринку і зараз шукає міжнародних партнерів, націлених на торгове посередництво та укладення дистриб’юторського договору. Маючи стійку національну присутність та деякий досвід експортування, компанія в даний час шукає міжнародного закріплення.

З метою розширення своєї присутності закордоном, компанія хотіла б встановити довгострокове партнерство з дистриб’юторськими або торговими агентами, які могли б представляти бренд.

 

Контакти

тел. (056) 374-94-10,
е-mail: export@dcci.org.ua

 

Задать вопрос: