Українсько-німецька коопераційна та кадрова біржа в Дніпрі

В рамках діяльності українсько-німецького коопераційного бюро у Дніпрі, заснованого Дніпропетровською та Магдебурзькою торгово-промисловими палатами, відбулася зустріч представників українського бізнесу з учасниками німецької бізнес делегації.

Чотири німецькі компанії («Будівництво механізмів Гіггель», «Зіберт – Гідравліка & Пневматика», «FEAG Зангерхаузен» та «Центр допомоги дітям та підліткам Грос Бьорнеке») ознайомили українських учасників з діяльністю своїх підприємств, окреслили інтерес до кооперації.

Зацікавленість до співробітництва є і достатньо висока. З українського боку зустріч відвідали більше 40 представників промислових, виробничих підприємств, торгових компаній, вищих навчальних закладів, спеціалізованих закладів для дітей та підлітків, а також представників місцевої влади.

В своїй вітальній промові до учасників коопераційної біржі перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Ніна Алехнович подякувала партнерам з Магдебурзької палати за багаторічну і сталу модель співпраці, що, беззаперечно, має свої результати. Торгівля між обома країнами активно розвивається. В першому півріччі 2017р. товарообіг між Україною і Німеччиною зріс на 21,5% до 3,2 млрд. Євро, а експорт української продукції до цієї країни збільшився на 12,5%.

Окремі слова подяки Ніна Алехнович висловила на адресу присутнього на зустрічі Генерального консула Німеччини у Дніпрі Вольфганга Мьоссінгера, діяльність якого є надзвичайно ефективною в нашому регіоні.

Формат зустрічі  В2В надав учасникам можливість обмінятися досвідом, знайти точки дотику задля з'ясування перспектив майбутнього співробітництва, розширити кругозір. Зі слів учасників з обох сторін зустрічі, бесіди виявилися дуже цікавими та плідними.

Ефективною була також кадрова біржа. Керівники трьох з чотирьох німецьких підприємств, які завітали до Дніпропетровської торгово-промислової палати, шукають для себе в Україні професійні кадри.

Для німецьких гостей Дніпропетровська торгово-промислова палата організувала візит на провідні підприємства регіону. Основна мета - ознайомлення з діяльністю місцевих флагманів виробництва, демонстрації можливостей Дніпропетровського Агрегатного заводу, заводу «Інтерпайп Україна», підприємства «Спецтехоснастка».

Ми й надалі працюватимемо в напрямку поглиблення співпраці між підприємствами регіону та членами Магдебурзької торгово-промислової палати - представниками землі Саксонія-Ангальт. Запрошуємо усіх зацікавлених до цієї ініціативи! Контакти: (056)374-94-10, bco@dcci.org.ua, Євгенія Бойко, українсько-німецьке коопераційне бюро Дніпропетровської торгово-промислової палати.

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3515.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3519.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3536.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3546.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3556.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3557.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3569.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/September/IMG_3580.JPG
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий