Активна співпраця влади, профспілкових організацій, роботодавців та торгово-промислової палати – один з важливих напрямів стратегічного розвитку Дніпропетровщини

«За розвиток соціального партнерства» – таким почесним знаком Федерація професійних спілок України нагородила 7 лютого 2019 року президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталія Жмуренка за вагомий внесок в роботу, направлену на підтримку вітчизняного виробника.

На засіданні, яке пройшло в Дніпропетровському обласному об’єднанні профспілок, президент ДППП розповів про важливі задачі, спрямовані на розвиток економіки регіону, що вирішує Палата спільно з профспілковими організаціями, роботодавцями та освітніми закладами.

Однією з таких задач є впровадження у регіоні інноваційної технології освіти – дуальної системи навчання. Вона представляє собою підготовку молодих фахівців, професійних робочих кадрів, в якій бере участь не тільки навчальний заклад, а й підприємство. Дуальна освіта може стати саме тим кроком, котрий наблизить освітній простір України до стандартів та запитів ринку праці.

Для розвитку даного напряму з метою переймання успішного досвіду керівництво Дніпропетровської ТПП разом з директором Дніпровського центру професійно-технічної освіти у складі бізнес-делегації відвідали Німеччину, де ознайомились з роботою німецьких колег у даному питанні.

Віталій Жмуренко акцентував, що найкращий ефект у вдосконаленні системи підготовки кваліфікованих кадрів можна отримати за умови взаємодії держави, роботодавців, соціальних служб та навчальних закладів. І що дуже важливо продовжувати роботу у цьому напрямі, бо галузь освіті – це, перш за все, молодь, наше майбутнє. 

«Ще одним серйозним напрямом роботи Палати, – продовжив президент, – є організація та проведення спеціалізованих нарад, на котрих у рамках трьохстороннього співробітництва  роботодавців, профспілок, торгово-промислової палати розробляються ефективні системи розвитку підприємницької діяльності регіону, а це, в свою чергу, створює умови для підвищення конкурентоздатності регіонального бізнесу».

Наприкінці промови Президент ДТПП висловив надію, що подальша співпраця влади, профспілкових організацій, роботодавців та Дніпропетровської торгово-промислової палати стане одним з направлень стратегічного розвитку Дніпропетровщини.




Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий