Албанські перспективи для регіонального бізнесу

Представники албанських ділових кіл відвідали Дніпро, аби зустрітися з керівництвом Дніпропетровської торгово-промислової палати та підприємцями регіону.

Задля обговорення можливих перспектив співпраці зустріч відбулася за участю Віталія Жмуренка, президента Дніпропетровської ТПП, Ніни Алехнович, першого віце-президента ДТПП, Ельвіри Севостьяненко, президента Донецької ТПП та Арбена Здрави, керівника албанської агропромислової компанії «Здрава». 

Організатором бізнес-місії з Албанії виступила Донецька торгово-промислова палата.

«Дякую Ельвірі Зейдулахівні за те, що вона допомагає налагоджувати економічне співробітництво між нашими країнами. Сьогоднішній візит – це ще один прямий доказ того, що система торгово-промислових палат підпорядкована єдиній меті – розвитку та зміцненню економіки національної економіки, її інтеграції у світову господарську систему», – зазначив Віталій Жмуренко, вітаючи гостей. 

Албанський бізнесмен представив українській стороні потенціал країни з точки зору експорту фруктів і овочів. Як з'ясувалося, албанців цікавить постачання з України соняшникової олії, цукру, борошна та інших продуктів харчування. У свою чергу албанці готові привозити в Україну фрукти, овочі та іншу сільськогосподарську продукцію.

«Албанські продукти вже присутні в Східній Європі, проте обсяг експорту продукції в Україну відносно малий. Активізація співробітництва між албанським та українським бізнесом повинна виправити ситуацію. Оскільки Албанія не входить до складу ЄС, вимоги цієї країни до сертифікації менш жорсткі, і це відкриває можливості для малого бізнесу», – зазначила Ельвіра Севостьяненко.

З метою розвитку подальшого співробітництва обидві сторони зустрічі погодилися розглянути можливість організації взаємних бізнес-візитів підприємців країн вже в найближчому майбутньому.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий