Альтернативні інструменти ефективного управління

У приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати відбувся бізнес-семінар на тему: «Альтернативні інструменти ефективного управління» за участю провідного бізнес-тренера Академії проактивних керівників, фінансового експерта Юлія Некрасова. Ініціатором заходу виступила страхова компанія «Країна», яка має чинні ліцензії на здійснення 27 видів страхування.

До участі в семінарі долучилися фахівці провідних підприємств та установ Дніпропетровщини, серед яких ТОВ «Корпорація «Агро-Союз», ПАТ «Дніпрометиз», ТОВ «Завод сільгоспмашин», ТОВ НВП «Поліпак», ПНВП «АТОН», ДВНЗ «Національний гірничий університет», Дніпропетровський Національний Університет ім. Олеся Гончара, Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж та ін.

В рамках заходу учасники мали змогу розглянути різновиди перспектив, наприклад, стратегічну, яка передбачає системне планування, персональну перспективу (навички керівника) та інструментальну (організаційна структура і система мотивації). 

Представники ПАТ СК «Країна» презентували учасникам семінару програми медичного страхування, як ефективного інструменту соціальної політики організації.

tl_files/data/curier/Events/2017/June/P1260220.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/June/P1260221.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/June/P1260222.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/June/P1260228.JPG
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий