Арбітраж в Україні та його переваги

Майже півсотні підприємств регіону долучилися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства: «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж», яке відбулося в Дніпропетровській ТПП за ініціативи Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України.

«Традиційно арбітраж позиціонувався не тільки як механізм, що здатний розвантажити державні суди, а в першу чергу, як більш зручний та доступний для сторін спосіб вирішення спорів. Які насправді переваги характерні для міжнародного комерційного арбітражу? Відповідь на це питання і є головним завданням сьогоднішнього заходу», – зазначила Тетяна Захарченко, заступник Голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України (ICAC).

В рамках спеціального майстер-класу учасники обговорили практичні аспекти нового регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України та пов’язані судові процедури, зокрема специфіку арбітражу в Україні та його переваги, а також складання та реалізація арбітражних застережень при укладанні ЗЕД контрактів.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий