Безпека даних в цифровому світі, як передумова успіху бізнесу

Компанія «Lattelecom», найбільший оператор телекомунікаційних послуг і провідний IT-інтегратор в країнах Балтії, наприкінці квітня за інформаційної підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати провела тематичний семінар в Дніпрі «Безпека даних в цифровому світі - виклики і можливості майбутнього».

Провідні фахівці в цій сфері поділились останніми тенденціями в області кібербезпеки, з якими проблемами нині доводиться мати справу фахівцям, як відбувається процес кібератак. Учасникам були надані рекомендації з аналізу стану безпеки інфраструктури та які помилки є найчастішими. Від правильно обраної хмарної платформи та оператора послуг залежить розвиток бізнесу.

Учасники зустрічі разом зі спікерами оглянули IT ринок, поговорили про переваги компанії Lattelecom та основні тенденції сучасного ринку, яким відповідає латвійський оператор в сфері хмарних сервісів. Було продемонстровано динаміку розвитку ринку хмарних сервісів в Україні.

Цікавою була доповідь представників компанії ALLO Україна, які з 2014 року активно користуються сервісами Lattelecom. Зокрема, щодо досвіду ALLO Україна в інтеграції рішень Lattelecom в своїй інфраструктурі, а це більше 400 об’єктів. Скільки інтеграція зайняла часу і які були очікування. А результати перевершили всі найсміливіші очікування!

Сьогодні, завдяки переходу на сервіси Lattelecom, у співробітників IT департаменту більше часу для роботи в сфері розвитку компанії, а не в пошуку й усуненні рутинних проблем.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий