Бізнес по-європейськи

Дніпропетровська торгово-промислова палата спільно з фундацією Central European Academy Studies and Certification (CEASC, Польща) організували семінар «Створення та управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі».

Старт роботі заходу дала перший віце-президент ДТПП Ніна Алехнович. Вона зазначила, що тема більш ніж актуальна. Особливо враховуючи той факт, що у листопаді поточного року Україна має всі шанси підписати Угоду про Асоціацію з ЄС, і у вітчизняних підприємців лишається не так багато часу, щоб навчитися вести бізнес по-європейськи.

tl_files/images/Seminar_1.JPG

Набути теоретичні та практичні знання, сформувати навички, які необхідні для прийняття рішення стосовно започаткування і ведення власної справи на території ЄС, представникам дніпропетровського бізнесу допомагали спікери – президент фундації CEASC Микола Смолінський і адвокат, арбітр міжнародного комерційного арбітражного суду при Європейській арбітражній палаті Ірина Калінська.

tl_files/images/Seminar_2.JPG

Лектори сконцентрували увагу учасників на розгляді ключових проблем, а це: підприємливість та методи ведення власної справи в Європейському Союзі на прикладі Польщі; типи та форми приватного бізнесу; бухгалтерський облік та оподаткування; законодавчі аспекти працевлаштування іноземців і механізми набуття громадянства країн-членів ЄС.

tl_files/images/Seminar_3.JPG

Порушені питання викликали жваве обговорення. Спікери отримали багато запитань від слухачів, що здебільшого стосувались конкретних ситуацій, які можуть виникнути на підприємствах. Усі присутні отримали аргументовані консультації. Загальна ж думка така: розмова виявилась вкрай корисною, а тому повинна мати продовження.

Прес-служба ДТПП

На знімках: відкриття семінару; лектори – Микола Смолінський та Ірина Калінська; учасники
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий