Будуємо експортний бізнес!

Під таким гаслом відбувся ініційований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою у співпраці з виконкомом Криворізької міськради семінар для експортерів у Кривому Розі, на який запросили практикуючого бізнес-консультанта, голову комітету з підтримки експорту при ДТПП Ігоря Снітівкера, а також півсотні підприємців – діючих та потенційних експортерів.

Завдяки обізнаності спікера у питанні не лише безпосередньо експорту, а й процесу законотворення та низки інших змін на державному рівні, пов’язаних із ЗЕД, найактуальніші аспекти експортної діяльності висвітлено багатогранно та ґрунтовно.

«Для налагодження якомога ширшої співпраці, Дніпропетровська ТПП має представництво в Кривому Розі, завдяки якому підтримує ділові контакти з представниками бізнесу та влади регіону» - проінформував присутніх на зустрічі криворізьких підприємців віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко.

«Як і ДТПП, Криворізьке представництво надає повний спектр послуг для бізнесу. Головна перевага – можливість для підприємців Криворіжжя отримати кваліфіковану допомогу, а також вступити до ділового співтовариства Дніпропетровської ТПП і, автоматично, до Торгово-промислової палати України на місці» - додав він.

В числі послуг, які надає Дніпропетровська ТПП бізнесу, основна частина націлена  на експортерів. Діючий при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті центр підтримки експорту створений саме для підтримки регіональних підприємців з запитань, що стосуються правил, технічних вимог, а також основних інструментів пошуку партнерів за кордоном.

Безумовно, напрямки повсякденної роботи Дніпропетровської торгово-промислової палати не обмежуються наданням послуг лише експортерам. По суті, територія відповідальності Палати – це все, чим бізнес живе сьогодні і чим він буде жити завтра. Можливостей для розвитку багато. Навіть в такий складний час як зараз, вони існують, їх треба помічати та залучати ресурси:інтелектуальні, матеріальні, фінансові – і втілювати їх!

Тож запрошуємо до ділового партнерства всіх, хто прагне цивілізовано й продуктивно працювати!
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий