China Homelife Show 2017

Четвертий рік поспіль підприємці Дніпропетровщини беруть участь в роботі щорічної виставки, що цього разу зібрала 1200 китайських учасників-виробників, 10 000 відвідувачів з України, Угорщини, Чехії, Латвії та інших країн Європи. Захід вдруге проводився у виставковому центрі PTAK Warsaw Expo у Варшаві.

China Homelife Show - це ефективна бізнес платформа для провідних китайських компаній, які хочуть співпрацювати з компаніями з Центральної та Східної Європи. Покупцям гарантується найвища якість і величезний асортимент продукції з Китаю.

Цей всесвітньо відомий захід надає унікальні комерційні можливості імпорту високоякісної продукції прямо від виробників за вигідними цінами.

Виставка організована Урядом китайської Провінції Ханчжоу, компанією Meorient International Exhibition Co. Ltd, Shanghai, за підтримки  Варшавської господарської Палати, Асоціації Польських Медіа та у партнерстві з міжнародними партнерами, Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, зокрема.

Цьогоріч китайські виробники представили близько 60 000 товарів в розділах текстиль та одяг, меблі, побутова техніка, будівельні матеріали, освітлення, господарські продукти, подарункова продукція.

Промислова продукція була представлена в рамках експозиції додаткового сектору виставки, - China Machinex, - в наступних категоріях: машини для виробництва виробів з штучних матеріалів, машини для переробки  продуктів та упаковки, будівельні та господарські машини, електричне обладнання та інструменти, нова енергія тощо.

Дніпропетровська делегація на чолі з регіональною торгово-промисловою палатою була представлена, в основному, підприємствами малого та середнього бізнесу, серед яких ПАТ «Дніпропетровський меблевий комбінат», ПАТ Завод «Павлоградхіммаш», ТОВ «Корпорація «Агро-Союз», ТОВ «Профіль 1991», ТОВ ВП «Енергополіс», ТОВ «Реклама-Україна», ПП «Еко стандарт», ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ», ПВСП СТО «Карлссон», ТОВ «Китайський торговий дім», ТОВ «К.Е.М.Д», ТОВ «Тепломир Днепр».

З метою надання докладної інформації стосовно останніх тенденцій та правил роботи з китайськими товаровиробниками, організатори провели семінар «Співпраця з Китаєм у сфері торгівлі».

tl_files/data/curier/Events/2017/June/IMG_5874.jpg

tl_files/data/curier/Events/2017/June/1479255970__MG_9973.jpg

tl_files/data/curier/Events/2017/June/1482920857__MG_0921.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/June/1482921133__MG_1112.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/June/IMG_5803.jpg
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий