Делегація китайського міста Паньчжоу на Дніпропетровщині

Минулорічна зустріч в листопаді, коли на запрошення китайської сторони бізнес-делегація регіону на чолі з керівництвом Дніпропетровської торгово-промислової палати відвідала Дев’яту Ярмарку Зарубіжних Інвестицій в Пекіні, мала результат. Офіційна китайська делегація з м. Паньчжоу прибула до Дніпра із зворотнім візитом, аби безпосередньо познайомитися з потенціалом Дніпропетровщини.

«В останні роки китайські компанії виходять на передові партнерські позиції в Дніпропетровській області. Палата також підтримує цю тенденцію. Маємо чотири угоди про співпрацю з провінціями Китаю і я вважаю, що цим не варто обмежуватися, – зазначив Віталій Жмуренко. – Тому, приємно відзначити, що наша зустріч в листопаді викликала інтерес у керівництва м. Паньчжоу і державної компанії з видобутку кам'яного вугілля, що працює в цьому районі Китаю. Ваш візит – це наступний крок у налагодженні більш плідної співпраці між нашими державами», – додав президент Дніпропетровської торгово-промислової палати.

В рамках знайомства з регіоном китайська делегація також відвідала підприємство «Павлоградвугілля» (м. Павлоград) та II Міжнародну конференцію «Тенденції та перспективи видобутку, використання вугілля в Україні і в світі», яку провела компанія ДТЕК ЕНЕРГО разом з Національним гірничим університетом та у співпраці з Дніпропетровською ТПП, присвяченій сучасним проблемам вугільної галузі, теплової і альтернативної енергетики, охорони довкілля та перспективам шахт, що вичерпали свій виробничий потенціал. 

Китайські партнери відзначили перспективи продовження діалогу у питанні встановлення співпраці м. Паньчжоу з містами та підприємствами Західного Донбасу щодо технічних характеристик обладнання і устаткування для підземного видобутку вугілля українського виробництва та технологій дегазації у шахтах, а також Національним гірничим університетом України щодо навчання інженерів.  

На завершення голова китайської бізнес-делегації Цзоу Ліхун запросив керівництво ДТПП та представників дніпровського бізнесу відвідати щорічний економічний форум держав Південно-Східної Азії в м. Паньчжоу, присвячений розвитку співробітництва з азійськими країнами.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий