Делегація німецької землі Саксонія-Ангальт на Дніпропетровщині

Вже вдруге цього року до Дніпра завітала делегація підприємців партнерського регіону – німецької землі Саксонія-Ангальт в рамках роботи українсько-німецького коопераційного бюро, заснованого при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті керівниками Магдебурзької та Дніпропетровської торгово-промислових палат. Приймав делегацію віце-президент Дніпропетровської ТПП Сергій Кучерявенко.

Під час зустрічі обговорювались можливі варіанти співпраці для німецьких підприємств з підприємствами/навчальними закладами Дніпропетровського регіону в залежності від їхньої спеціалізації та спрямованості діяльності: переробка пластмас, лиття під тиском, термообробка, зварювання, формування термопластичних полімерів; ресторанний бізнес; виробництво шурупів/кріплень/з’єднувальних елементів; електромонтаж, виробництво розподільчих пристроїв, інженерія; продаж вантажних автомобілів та запасних частин до них, технічне обслуговування, ремонт, налаштування, оснащення.

В рамках візиту для німецьких гостей були організовані екскурсії на провідні підприємства регіону. В їх числі ТОВ «Аксор Індастрі» та ТОВ «ЕДС-IНЖИНIРИНГ».

Інтерес учасників делегації до кооперації, як і зазвичай, різноманітний, – від побудови взаємовигідного співробітництва за різними напрямками до обміну студентами професійно-технічних навчальних закладів, проходження практики на німецьких підприємствах.

Отже, діалог та обмін досвідом між підприємствами німецької землі Саксонія-Ангальт та Дніпропетровщини триває!

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий