Дніпропетровська ТПП + Магдебурська ТПП = нові можливості для бізнесу регіону

Завершився діловий візит делегації підприємців Дніпропетровського регіону, яку очолив Президент ДТПП Віталій Жмуренко,  до німецької землі Саксонія-Ангальт. До складу чисельної бізнес-місії увійшли представники компаній-членів Дніпропетровської торгово-промислової палати – «VRSGroup», «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ», «AxorIndustry», «ГАЛІС», «ВАЛ», «Східтеплосервіс», «АРІВА ПАК», ДП «Інвестиційно-інновацій центр».

Мета місії – встановлення бізнес-зв’язків, взаємовигідного співробітництва українських та німецьких підприємців.

Організатором зустрічі з німецької сторони виступила Магдебурська торгово-промислова палата, яка зібрала більше 40 німецьких підприємців, зацікавлених у співпраці з українськими представниками бізнесу.

Ділова програма місії була наповнена численними відвідуваннями провідних підприємств регіону Саксонія-Ангальт у відповідності із заявленим інтересом з українського боку, зустрічами, презентаціями, переговорами.

Позитивне враження від запропонованих перспективних контактів завершила  культурна частина програми.

Ми впевнені, що з першого знайомства вибудується взаємовигідне та довгострокове співробітництво, а отриманий німецький досвід знайде своє втілення на українських підприємствах.

Запрошуємо на зустріч з представниками німецьких підприємств, що планують свій візит у відповідь на Дніпропетровщину в період з 11 по 14 червня 2019р!
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий