Дніпропетровська ТПП. Надійне партнерство – запорука успіху

Надійне партнерство, комплекс послуг для бізнесу, залучення інвестицій, реалізація експортного потенціалу – це та навіть більше сьогодні пропонує найпотужніша бізнес-асоціація з підтримки та розвитку підприємців регіону – Дніпропетровська торгово-промислова палата.

Вже традиційно в стінах ДТПП відбулося урочисте вручення свідоцтв новим членам системи ТПП України та інформаційна зустріч за участю керівництва і профільних фахівців Палати, присвячена презентації сервісної інфраструктури підтримки бізнесу Дніпропетровської ТПП, проектів технічної допомоги бізнесу та заходів, які адмініструє Палата.

На зустріч бізнесу

На сьогоднішній день Палата надає понад двадцяти видів послуг, а саме: проведення експертиз, сертифікації та декларування товарів, ведення недержавного реєстру надійних партнерів та перевірка контрагентів, пошук потенційних ділових партнерів, фінансових продуктів та інвесторів, надання зовнішньоекономічних і правових консультацій, інформаційних та цінових довідок, підготовка висновків і довідок щодо УКТ ЗЕД та ДКПП, патентно-ліцензійні послуги, карнети АТА, здійснення кваліфікованих перекладів, широкий спектр навчальних програм для бізнесу, акредитація тренерів, проведення енергоаудиту та екологічні консультації, а також консультації щодо побудови систем менеджменту відповідно ISO задля подальшої сертифікації, просування продукції та послуг підприємств-експортерів на нові ринки збуту посередництвом мережі EEN, іноземних організацій сприяння торгівлі та комерційних підрозділів дипломатичних установ, білатеральних бізнесових асоціацій, PR-підтримка підприємств в ЗМІ ТПП, послуги дизайнерів та багато інших сервісів.

«Ми робимо все, щоб підприємці регіону більш стабільно та впевненіше почували себе у своїй справі, могли правильно визначити стратегію завтрашнього дня. Ми прагнемо, аби вони бачили в нашому обличчі своїх партнерів», – зазначає президент ДТПП Віталій Жмуренко.

Окрім традиційного переліку послуг, Дніпропетровська ТПП пропонує підприємствам-членам індивідуальний пакет послуг з метою повної реалізації можливостей цілеспрямованого співробітництва з ТПП в рамках програми розширеного партнерства для членів Палати «ТПП – ближче до бізнесу. Ефективне партнерство». ДТПП – єдина Палата в Україні, яка має таку програму, рівень лояльності клієнтів та щорічно нарощує базу таких Партнерів.

Одним із стратегічних завдань Палати є створення та підтримка сприятливого середовища для ведення малого і середнього бізнесу, що привело її до міжнародного співробітництва в рамках масштабного проекту – Центру підтримки бізнесу, заснованому при ДТПП у партнерстві з ЄБРР в рамках ініціативи EU4BUSINESS Європейського Союзу, головне завдання якого – створення ефективної інфраструктури підтримки малого і середнього бізнесу. В межах проекту регулярно проводяться тренінги, семінари та конференції, спрямовані на навчання керівників підприємств, фінансистів, експортних менеджерів, HR фахівців, а також проводяться інформаційні зустрічі для знайомства бізнесу з можливостями та напрямами фінансування проектів МСБ від фінансових установ, міжнародних проектів і організацій, програм технічної допомоги тощо.

Тільки вперед

Зрозуміло, що сила та вплив бізнесової асоціації, нарощування можливостей підтримки своїх партнерів безпосередньо залежить від лояльності та кількості її членів. Підтримуючи це завдання, Дніпропетровська ТПП протягом другого кварталу прийняла 24 нових члена, об’єднавши понад 1040 підприємств і організацій.

Тож ми щиро хочемо привітати зі вступом до лав одного з найбільших ділових співтовариств регіону та України – Дніпропетровської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України, наступних бізнесменів та підприємства:

 1. 1. ФОП Грищенко Олена (ТОВ «ЛАНГРІ») – діяльність в сфері транспортної галузі;
 2. 2. ФОП Єфремова Олена – виробництво дитячого одягу;
 3. 3. ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників» – надання сільськогосподарських послуг;
 4. 4. ПП «Партнер Хімтек» – торгівля обладнанням;
 5. 5. ФОП Карімова Ніна – виробництво фотошпалер;
 6. 6. ТОВ «ЕНЕЛАЙЗ» – митно-брокерська діяльність;
 7. 7. ТОВ «СЕНДЛАБ» – технічні випробування та дослідження;
 8. 8. ФОП Раєвський Ярослав – торгівля продуктами харчування;
 9. 9. ФОП Краснопьоров Михайло – надання послуг з енергетичного та теплового аудиту;
 10. 10. ФОП Кошеленко Євгеній – розробка технічної документації в енергетиці;
 11. 11. ТОВ «ТОРЕНТ-ТРЕЙД» – ремонт і сервісне обслуговування сільськогосподарської, гірничо-видобувної та будівельної техніки;
 12. 12. ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» – надання освітніх послуг з професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації, перепідготовки незайнятого населення та працюючих на підприємствах;
 13. 13. ТОВ «РИФ» – виробництво какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів;
 14. 14. ПП «Касові системи та технології» – виробництво, продаж та ремонт комп’ютерного та іншого устаткування;
 15. 15. ТОВ «Демурінський ГЗК»  – гірничо-збагачувальний комплекс;
 16. 16. ТОВ «Кривбасперліт» – виробництво неметалевих мінеральних виробів;
 17. 17. ТОВ «ВКК «Палмаш» – ремонт гірничошахтного обладнання, механічна обробка металевих виробів;
 18. 18. ТОВ «Нова-Плюс» – виробництво шахтних електровозів та комплектуючих до них;
 19. 19. ТОВ «Альтер Групп» – виробництво та реалізація коксохімічної продукції;
 20. 20. ТОВ «МАКОЛІ» – переробка сільськогосподарської продукції;
 21. 21. ТОВ «Домінат» – оптова торгівля;
 22. 22. ПП «Спецкомп» – оптова торгівля транспортерними стрічками;
 23. 23. ТОВ «НБС Технологія» – виробництво машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва;
 24. 24. ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» – виробництво м’яса птиці.

Система Торгово-Промислової Палати України – частина глобальної мережі національних організацій підтримки бізнесу у світі. Великий спектр послуг, інформаційний супровід та доступ до інфраструктури підтримки бізнесу, якими володіє Палата, в повному обсязі надається членам Дніпропетровської торгово-промислової палати. Об’єднуємо другу 1000-чу!

Детальніше про те, як стати членом ДТПП та ТПП України: http://cci.dp.ua/jak-stati-chlenom-palati.html
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий