Дніпропетровська ТПП стала партнером всесвітньої молодіжної організації

tl_files/images/News/202103/2021-03-31_16-41-47.jpgДніпропетровська ТПП уклала Меморандум про партнерство та співробітництво з Відокремленим підрозділом ВМГО «АЙСЕК в Україні» у м. Дніпро.

ВМГО «АЙСЕК» - це найбільша у світі молодіжна організація, що розвиває лідерство серед молоді. Основною діяльністю AЙСЕК є організація міжнародних обмінів і стажувань, а також форумів та інших соціально-значимих проєктів.

Організація представлена в 112 країнах, має близько 40 тисяч активних членів і більше мільйона випускників. AЙСЕК організовує понад 36 тисяч волонтерських, професійних і викладацьких міжнародних обмінів на рік.

AЙСЕК має консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН (ЕКОСОР), є незалежним підрозділом Департаменту глобальних комунікацій ООН (DGC) і Канцелярії посланника Генерального секретаря ООН у справах молоді; також є членом Міжнародної координаційної ради молодіжних організацій (ICMYO).

Дніпропетровська ТПП, уклавши Меморандум з підрозділом «АЙСЕК в Україні» у м. Дніпро, приєднується до діяльності організації, спрямованої на всебічне сприяння подальшому розвитку молоді в Україні і, зокрема, в Дніпропетровській області.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий