Дніпровські бізнес-леді вчаться експортувати до Канади

Стать перестала бути обмеженням, а успішні жінки в бізнесі – зовсім не рідкість. Це стверджують не тільки сотні успішних жінок по всьому світі, а й низка міжнародних проектів та грантів, націлених на підтримку підприємниць в їх починаннях.

Одним з таких активно діючих проектів є Канадсько-український проект з підтримки торгівлі й інвестицій (CUTIS), гендерна стратегія якого спрямована на підсилення участі українських бізнес-леді у експорті з України до Канади.

Завдяки спільній організації Проекту CUTIS, Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі і Дніпропетровської торгово-промислової палати в межах платформи SheExports дніпровські підприємниці отримали можливість взяти участь у світовому бізнес-кафе «Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки».

Ключовою метою заходу став обмін досвідом між бізнес-вумен, які прагнуть розвивати експорт товарів та послуг. Загалом обговорення в рамках світового бізнес-кафе розкрило всі аспекти процесу експорту товарів та послуг до Канади, зокрема, пошук партнерів, проведення перемовин, логістику, митне оформлення, основні перешкоди та інше.

Тож якщо ви бажаєте бачити свої товари на полицях канадських супермаркетів, але не маєте уявлення як це зробити, ви можете звернутися до кваліфікованих експертів Проекту CUTIS.

Детальніше за посиланням: https://cutisproject.org
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий