Ефективні інструменти для організації міжнародної торгівлі

Нові можливості та інструменти для ефективної зовнішньоекономічної діяльності підприємства були представлені на семінарі-практикумі, ініційованому Дніпропетровською ТПП для підприємців регіону, зацікавлених у налагодженні ефективної міжнародної торгівлі.

Учасники заходу мали можливість отримали низку рекомендацій від провідного експерта у сфері міжнародної торгівлі, віце-президента Торгово-промислової палати України Сергія Свистіля.

«Якщо ми не розуміємо куди і як рухається світ, як ми самі можемо розвиватися? Ми повинні реагувати на процеси глобалізації та знати як використовувати ці зміни в своїх інтересах. Україна – не передова країна, тому ми маємо вміти підлаштовуватися та, як губка, вбирати всі ці нововведення, аби розвивати власну економіку. Дніпро зараз лідирує як за показниками експорту, так і за обсягами виробництва. Відповідно, для підприємців регіону важливо знати як вміло скористатися цими нововведеннями на свою користь», – зазначив лектор.

В рамках вільної дискусії учасники обговорили практичні аспекти організації міжнародної торгівлі, зокрема проведення ефективних переговорів і перевірку потенційних контрагентів, входження на ринки інших країн за умови браку коштів, нові підходи в митній справі і податковій політиці, а також зменшення ризиків та вирішення проблемних питань, пов’язаних із поставкою неякісного товару і валютним контролем.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий