Експортно-імпортна діяльність в умовах нових викликів і пріоритетів

20.04.16

Ознайомитися зі змінами правил і практики міжнародної торгівлі, отримати практичні поради щодо реалізації комерційних можливостей в рамках виконання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, торгівлі з державами Євразійського економічного союзу, КНР та іншими країнами, встановити нові ділові контакти та обмінятися досвідом завітали майже 200 представників бізнесу на практичний семінар, що відбувся завдяки співпраці національної та регіональної торгово-промислових палат з одним із найбільших банків нашої країни - УкрСиббанк.

Формат заходу продиктований попередніми успішними проектами, які Торгово-промислова палата України в тандемі з УкрСиббанком реалізували в минулому році, організувавши серію практикумів з актуальних питань, що стосуються зовнішньоекономічної діяльності, в промислових містах України.

Від системи торгово-промислових палат учасників зустрічі привітали віце-президент ТПП України, спікер семінару Сергій Свистіль та перший віце-президент Дніпропетровської ТПП Ніна Алехнович.

З вітальною промовою до підприємців виступив начальник Дніпропетровського регіонального управління ПАТ «УкрСиббанк» Сергій Губанов.

Аудиторію семінару, - а це керівники, менеджери, юристи, бухгалтери підприємств малого та середнього бізнесу, які здійснюють або планують здійснювати ЗЕД, - навчали як стати лідерами в своїй сфері, створювати нові робочі місця, отримувати додатковий прибуток для розвитку. Сергій Свистіль, що є досвідченим та відомим фахівцем з питань ЗЕД, зазначив, що зважаючи на зміни, які останнім часом відбулися в сфері зовнішньоекономічної діяльності, українському бізнесу аби правильно обирати стратегію подальшого розвитку своїх підприємств слід враховувати та оцінювати всі нюанси. Існуючу конкуренцію з іноземними виробниками можливо подолати, користуючись практичними навичками та перевагами зон вільної торгівлі України з іншими країнами (режимів сприяння ВТО та генеральних преференцій) в повному обсязі, постійному моніторингу нововведень та механізмів впровадження отриманих знань.

Беручи до уваги актуальність цієї теми, вже найближчим часом планується проведення такого ж заходу в Кривому Розі.

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий