Експортуємо правильно. Що потрібно враховувати.

2016 рік ознаменувався найважливішою подією для української економіки - вступом в силу зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Результати не змусили себе довго чекати - українським експортерам вдалося наростити поставки в країни ЄС на 5%.

В 2017 році український бізнес продовжує переорієнтуватися на нові ринки збуту, тому питання вдосконалення експортної діяльності як і раніше в центрі уваги підприємств.  

З метою сприяння здійсненню успішного експорту, наприкінці квітня 2017 року у Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбулась зустріч керівника проектів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», досвідченого експерта в галузі міжнародної торгівлі Миколи Ларіна з керівниками та фахівцями ЗЕД Дніпропетровського регіону.

Як правильно використовувати преференційні режими в торгівлі, які надають Україні 48 держав? Як уникнути основних проблем при організації експорту? Як правильно оцінити готовність компанії до експорту? Як обрати експортний ринок? Як визначити продукт для експорту серед «портфоліо» продуктів компанії та багато інших питань було обговорено під час зустрічі та розглянуто на практичних прикладах.

Організація подібних навчальних заходів для практикуючих та починаючих експортерів є однією зі складових збільшення експортної діяльності підприємств в цілому.

tl_files/data/curier/Events/2017/April/image1.jpg
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий