І знову China Homelife Show!

Сьомий рік поспіль підприємці Дніпропетровщини на чолі з ДТПП беруть участь в роботі щорічної торгівельно-економічної платформи – виставці China Homelife Show 2018.

China Homelife Show – це ефективна бізнес-платформа для провідних китайських компаній, які хочуть співпрацювати з компаніями з Центральної та Східної Європи. Цьогоріч виставка об’єднала понад 1600 китайських виробників та більше 2000 зацікавлених європейських компаній.

Не залишилась обабіч виставки і дніпровська бізнес-делегація. На чолі з Дніпропетровською ТПП понад 20 підприємців регіону не тільки отримали можливість провести ділові зустрічі з потенційними партнерами з Китаю, а й насолодитися варшавським міським пейзажем в рамках організованої екскурсії.

У цьому році виставка була зосереджена на таких сегментах економіки як нова енергія, обладнання для обробки їжі, техніка для обробки пластику, будівельне обладнання та електроінструменти. Приємним нововведенням стало знайомство з комплексною торговою платформою China Sourcing Centre, завдяки якій контакт з китайськими виробниками здійснюватиметься 24 години на добу, доступ до китайської продукції стане більш простим, а підприємці регіону матимуть можливість надсилати комерційні запити безпосередньо китайським виробникам.

Будучи традиційно урочистою подією, міжнародна виставка кожного разу приваблює для участі все більше підприємств, урядових організацій та партнерів по проектам з різних країн, отримуючи енергійну підтримку й активний відгук як у Китаї, так і за кордоном.

Виставка China Homelife Show проводиться щороку, тож підприємці регіону ще неодмінно матимуть можливість долучитися до цієї безперечно масштабної події! 




Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий