Інтенсив-тренінг «Як побудувати прибутковий експорт» – ефективний крок до виходу підприємств Дніпропетровського регіону на міжнародні ринки

29-30 січня 2019 р. в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбувся актуальний для сьогодення тренінг «Як побудувати прибутковий експорт», в якому спікер Ігор Снітівкер, консультант ЄБРР, експерт JICA (Japan International Cooperation Agency), розкрив таке важливе питання для сучасного бізнесу як розробка стратегії прибуткового експорту.

На тренінг завітали діючі та майбутні експортери, представники бізнесу інформаційних технологій та систем, аграрної, торговельної, металопереробної галузей, серед яких такі підприємства як ПВКП «АГРОМАШ», POLIX GROUP та ін. Ігор Снітівкер, професіонал с практичним досвідом експорту з 1992 року, в простій цікавій формі розкрив практичні таємниці перших кроків на шляху підкорення міжнародної торгівлі, пояснив принципи продажу товарів на експорт, надав інформацію щодо законів міжнародної логістики, контрактного права та експортного сервісу, навчив принципам побудови експортного бізнесу, який обов’язково принесе прибуток.

«Дуже корисний тренінг! А системні знання з принципу побудови експортного бізнесу, які нам надав тренер Ігор Снітівкер, одразу ж будемо застосовувати на практиці. Впевнений, що результат буде. І цей результат буде ефективним!» – говорить Денис Маслов, представник ТОВ «АВІН ТРЕЙД» (експорт сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки).

Захід організовано Центром підтримки експорту, що заснований при Дніпропетровській ТПП за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Торгово-промислової палати України, як частина проекту «Створення ефективної системи інформування бізнесу в Україні про переваги Угоди про асоціацію та її частини ЗВТ+ з Європейським Союзом».

З послугами, які надає Центр експортерам, можна ознайомитися за посиланням
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий