Курси підвищення кваліфікації експертів мережі торгово-промислових палат

В Дніпропетровській торгово-промисловій палаті пройшли курси підвищення кваліфікації для фахівців торгово-промислових палат України, котрі проводяться  кваліфікаційною експертною комісією ТПП України.

Цьогоріч учбово-заліковий семінар зібрав більше п’ятдесяти експертів зі всіх куточків України. Під час навчального процесу фахівці отримали безліч цінної інформації про нововведення в законодавстві України, в т.ч. щодо міжнародних стандартів нормативів видачі сертифікатів походження товарів та онлайн - систем верифікації виданих документів, яка на даний момент є єдиною дійсною системою реєстрації документів, котру визнають іноземні митні служби при експорті продукції.

Проходження навчання та періодичне підтвердження кваліфікації для експертів торгово-промислових палат є дуже важливим. Всі фахівці успішно пройшли тестування.

Аби зробити серйозний учбовий процес приємнішим для слухачів курсів, котрі вперше завітали до нашого міста, влаштовано захоплюючу екскурсію мальовничими та пам’ятними місцями Дніпра в супроводі високопрофесійного екскурсовода.

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий