Німецький досвід регіональних провайдерів зелених послуг

обов'язково стане в нагоді українським підприємствам в процесі зниження ризиків для навколишнього середовища та екологічної безпеки. Делегація від Дніпропетровщини, а це представники восьми компаній дніпропетровської області, що працюють в галузі енергоефективності та екології, на чолі з першим віце-президентом та віце-президентом, начальником УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати Ніною Алехнович та Сергієм Кучерявенком, відвідали місто Фрайбург-ім-Брайсгау (федеральна земля Баден-Вюртемберг, Німеччина).

Участь у програмі «Інноваційні екологічні технології» стала можливою завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ ГмбХ в рамках реалізації Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яку втілює в регіоні GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини. Дніпропетровська торгово-промислова палата є ключовим партнером Програми на Дніпропетровщині.

Програмою перебування передбачалося відвідування низки профільних підприємств, а саме: TREA Breisgau Energieverwertung GmbH, Schlackeverwertung Breisgau GmbH (переробка шлаку), BKF Biogas- und Kompostbetrieb Freiburg (BKF) GmbH & Co KG (виробництво біогазу та переробка компосту), металургійний завод Badische Stahlwerke GmbH, цільове об’єднання зі збору та переробки стічних вод Breisgauer Bucht, цільове об’єднання з переробки відходів (Каленберг, Рінгсгайм), енергетичне товариство Solarpark Vogtsburg eGта інших.

Під час подорожі дніпропетровські підприємства мали можливість ознайомитися з досвідом німецьких колег, необхідним для розвитку зелених послуг в Україні. Делегати мали ряд зустрічей з керівництвом та експертами партнерської палати – ТПП Південний Верхній Рейн, яка є лідером у системі торгово-промислових палат Німеччини за якістю надання консультаційних послуг у галузі енергоефективності.

Довідково:

Цілі Програми сприяння зеленій модернізації української економіки у регіоні:

  • підвищити обізнаність місцевого бізнес-середовища про можливості зеленої економіки;
  • ініціювати конструктивний діалог між провайдерами зелених послуг та підприємствами-споживачами та створити дієву кооперативну платформу на базі ДТПП;
  • сприяти формуванню ринку екологічних консалтингових послуг через популяризацію ідеології зеленої економіки, просування їх серед бізнес провайдерів.

Детальніше: http://cci.dp.ua/proekt-zelenaja-palata.html.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий