Нові члени – це, перш за все, нові зобов'язання для ТПП

Впевнений президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко.
«Адже щоразу ДТПП, приймаючи нових членів, бере на себе нові зобов’язання. Сьогодні нам довіряють наші зарубіжні партнери, обласна влада, і найголовніше - більше тисячі підприємств регіону» - зазначив Президент ДТПП.

«Найбільш тісно ми співпрацюємо із німецькими партнерами. В найближчому майбутньому плануються бізнес-візити до В’єтнаму, США та Бразилії. Ми націлені на розширення членської бази. Послуги сертифікації, експертизи, штрих-кодування, інформаційні, патентно-ліцензійні та перекладацькі сервіси є затребуваними в регіоні», – додав Президент ДТПП Віталій Жмуренко та привітав нових членів Палати. 

«Ми робимо все, аби ви більш стабільно та впевненіше почували себе у своїй справі, могли правильно визначити стратегію завтрашнього дня. Ми прагнемо, аби ви бачили в нашому обличчі своїх партнерів. Адже тут ви зможете знайти відповіді на будь-які питання – від сертифікації до реєстрації інтелектуальної власності», – зазначила перший віце-президент ДТПП Ніна Алехнович та вручила свідоцтва підприємствам – новим членам Дніпропетровської ТПП та ТПП України.

Аналітик ЄБРР Тетяна Денисова презентувала послуги та інструменти підтримки підприємств малого та середнього бізнесу, які пропонує ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. «В Україні вже діють 15 центрів підтримки бізнесу. Дніпровський заснований саме на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати», – зазначила вона. 

Також Тетяна Денисова вручила сертифікат учасникам, які успішно завершили тренінг з питань бізнес-діагностики для консалтингу в рамках серії тренінгів «Розвивайте свій консалтинговий бізнес», розробленого ЄБРР в рамках проекту EU4Business Європейського Союзу.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий