Нові можливості українсько-польської співпраці

Президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко взяв участь в Європейському Конгресі Самоврядування в Кракові.

Організатор Конгресу – Інститут Східноєвропейських Досліджень поставив перед учасниками досить амбітну мету – побудувати сприятливу атмосферу та умови для більш тісної співпраці між країнами Центральної Європи та регіонами.

В рамках перебування в Кракові президент Дніпропетровської ТПП зустрівся з давнім партнером Палати – президентом Краківської ТПП Себастіаном Хведечком.

Президенти вкотре висловили своє бажання продовжувати співпрацю у сфері розвитку економічних зв’язків між регіонами та стати платформами для взаємодії бізнесу обох країн.

Наступна зустріч регіонального бізнесу з польськими підприємцями відбудеться вже на початку червня, коли Дніпропетровська торгово-промислова палата очолить бізнес-делегацію до Варшави, аби взяти участь у VII-й виставці ChinaHomelife Show 2018. Тож для підприємців Дніпропетровщини відкриваються нові можливості співпраці як з польськими колегами, так і знайомство з китайськими виробниками.

Детальніше про участь у виставці…
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий