Основи енергозбереження на підприємстві

Для керівників, енергетиків, головних інженерів провідних підприємств регіону, які прагнуть освоїти культуру використання енергоресурсів, отримати глибокі знання з енергоменеджменту і ознайомитися з європейським досвідом розумного споживання ресурсів, Дніпропетровська торгово-промислова палата організувала семінар «Основи енергозбереження на підприємстві. Ведення політики енергозбереження».

Лектор – Ігор Білозеров, досвідчений спеціаліст, енергоаудитор – зазначив, що, в принципі, енергію потрібно не берегти, а раціонально витрачати. Про те, як це зробити, і йшлося на семінарі. Слухачі дізналися про енергозбереження в системах освітлення, опалення, водо- та теплопостачання, вентиляції і забезпечення мікроклімату у виробничих приміщеннях.

Окремий блок був присвячений нормам та міжнародним стандартам у галузі підвищення енергоефективності; прикладам розумної політики енергозбереження на основі досвіду країн Європи; методам мотивування персоналу, підвищення культури використання енергоресурсів на підприємстві; альтернативним установкам для виробництва теплової енергії.

Отримані знання допоможуть учасникам від ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб», МПП НВО «Інтера», ПП «Металомонтаж», ПП «Ротор», ТОВ «Алан», ПНВП «Атон», ТОВ ВНЦ «Трубосталь», ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод», ТОВ «Дніпровський завод спеціальних труб» скоординувати діяльність відповідних служб на підприємстві, тим самим покращити їх діяльність.

tl_files/images/content/Events RIO/October, 2015/Energozberezhennya_1.JPG

Прес-служба ДТПП

 

На знімках: лектор Ігор Білозеров; учасники семінару 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий