Партнерство з Німеччиною – як лакмусовий папірець регіональної економіки

Дніпропетровщину знову відвідали німецькі підприємці. Цього разу зустріч відбулась в Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Дніпропетровська торгово-промислова палата виступила інформаційним партнером.

До складу делегації увійшли представники німецьких компаній, в числі котрих Schaeffler Тechnologies AG &Со. KG; Sick AG; TAKRAF; WITec (Wissenschaftliche Instrumente und Technologie); PaulWurth; DMT group; Zeppelin Power Systems; компанія, що спеціалізується на рішеннях з енергозбереження, екології для металургійних заводів.

Компанії, що, як і майже 90 % німецьких промислових підприємств, належать до середнього бізнесу, й зацікавлені у співпраці з українськими підприємствами, завітали до регіону, в першу чергу, заради реалізації спільних проектівв сфері модернізації та нових технологій, Індустрії 4.0.

Хоча вони і володіють високими технологіями, проте розраховують на позитивний досвід, на нові знайомства та нових партнерів.

У своїй промові до учасників зустрічі перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман наголосив, що ключовим залишається все ж таки питання інвестиційного співробітництва, для всебічної підтримки якого при Дніпропетровській ОДА і створений «Інвестиційно-інноваційний центр».

Присутній на зустрічі Генеральний консул ФРН Вольфганг Мьоссінгер назвав делегацію черговим етапом на шляху співробітництва Німеччини з Дніпропетровщиною, звернувши увагу на те, що присутні німецькі компанії вже мають досвід співробітництва з українськими партнерами, принагідно наголосивши, що компанії Дніпропетровського регіону дуже зацікавлені в інвестиціях.

І з цим не можна не погодитись, адже інвестиції з Німеччини, як однієї з найбільш економічно розвинених держав світу, є для нас лакмусовим папірцем.

Довідка: з метою розвитку та поглиблення співпраці з німецькою стороною при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки Магдебурзької торгово-промислової палати засноване українсько-німецьке коопераційне бюро, діяльність якого націлена на пошук партнерів, забезпечення безпосереднього контакту зацікавлених сторін шляхом прийому німецьких делегацій або організації візитів до Федеративної Республіки Німеччина, в наданні допомоги щодо участі у виставках, інших заходах, тощо.

В разі виникнення питань стосовно співпраці з Німеччиною, звертайтесь, будь ласка,за тел.: (056)374-94-10, e-mail: bco@dcci.org.ua, Євгенія Бойко.

Фото з фейсбук сторінки радника голови Дніпропетровської ОДА Віталія Литвина https://www.facebook.com/v.lytvyn81
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий