Перспективи для продовження продуктивного діалогу є!

Президент та перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко та Ніна Алехнович зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Супроводжували посла під час його візиту на Дніпропетровщину Почесний консул Королівства Бельгія у Донецьку з тимчасовим місцерозташуванням у Дніпрі Олексій Морщагін та менеджер проекту компанії «Шредер» Сергій Герц.

Інформуючи гостів щодо можливостей, якими володіє регіональна торгово-промислова палата, Віталій Жмуренко зазначив:

«Ми готові у співпраці з нашими бельгійськими колегами, партнерами шукати оптимальні форми взаємодії аби регіональні товаровиробники відчували нашу підтримку та мали можливість найти нових партнерів і освоїти перспективні ринки для збуту вітчизняної продукції. А для цього, впродовж багатьох років самим дієвим інструментом є бізнес-форуми та В2В зустрічі».

«Саме тому, ми пропонуємо розглянути можливість організації такої зустрічі протягом 2017 р. саме у Дніпрі. Адже політика створюється в столиці, а бізнес розвивається в регіонах» - додав президент Дніпропетровської торгово-промислової палати.

В свою чергу, Люк Якобс повідомив щодо намірів провести українсько-бельгійський бізнес-форум у Києві в травні 2017р. та запросив дніпропетровських бізнесменів до участі в ньому.

Окремо сторони обговорили можливості інтенсифікації зв’язків між торгово-промисловими палатами. Зокрема, Дніпропетровська ТПП налаштована на кооперацію зі своїми бельгійськими партнерами з ТПП Антверпен-Ваасланд та Палатою торгівлі Східної Фландрії, з якою ДТПП має укладену угоду про співпрацю.

Наприкінці зустрічі йшлося щодо перспективних напрямків двохсторонньої співпраці.

Основними товарами, що експортуються, є такі: зернові культури; насіння і плоди олійних рослин, палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки; продукти неорганічної хімії; чорні метали; текстильний одяг; деревина і вироби з неї. Основними товарами, що імпортуються, є фармацевтична продукція; пластмаси, полімерні матеріали; засоби наземного транспорту (крім залізничного); хімічна продукція; реактори ядерні, котли, машини; електричні машини; м'ясо; палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки; алкогольні і безалкогольні напої та оцет.

tl_files/data/curier/Events/2017/March/P1250707.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/March/P1250714.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/March/P1250718.JPG

tl_files/data/curier/Events/2017/March/P1250720.JPG
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий