Підсумкове засідання членів Комітету провайдерів «зелених» послуг ДТПП

27 грудня у приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати відбулося підсумкове засідання Комітету провайдерів «зелених» послуг при Дніпропетровській ТПП, під час якого були проаналізовані здобутки роботи Комітету у 2017 році.

Зібрання відбулося під головуванням Сергія Кучерявенка, віце-президента, начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків ДТПП, керівника проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в Дніпрі за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

До обговорення долучилися більше 20-ти провідних експертів: енергоаудитори; екологи-фахівці з управління відходами; представники сертифікаційних органів, що працюють в сфері побудови систем екологічної безпеки та енергоменеджменту; інженерні компанії – інсталятори енергоефективного обладнання; науковці та громадські діячі регіону.

В ході дискусії учасники зібрання прийшли до загального висновку, що 2017 рік виявився досить насиченим та плідним. Протягом року було проведено низку заходів: форуми, семінари, тренінги, конференції тощо для представників бізнесу та керівників комунальних підприємств, на яких навчили як впроваджувати «зелені» технології у роботу організацій та підприємств. Як показує практика, кількість бажаючих дізнатися про специфіку роботи проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», який спрямований на формування ринку «зелених» послуг в регіоні, постійно збільшується.

Обговорюючи подальший план роботи, провайдери окреслили основні завдання та перспективи діяльності Комітету на 1 квартал 2018 року. Зокрема вже протягом січня-лютого планується реалізувати конкурс інноваційної продукції кращих технічних та сервісних рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс. Green Chamber Award 2017».

Наприкінці засідання Сергій Кучерявенко подякував експертам за роботу і привітав всіх з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

 

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий