Португальський бізнес зацікавлений у співпраці з українськими партнерами

Віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко відвідав Португалію в рамках офіційного візиту першого віце-прем'єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Протягом перебування в Португалії члени української бізнес місії на чолі з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим провели зустрічі з міністром економіки Португалії, керівниками Агентства з питань інвестицій і зовнішньої торгівлі Португалії, відвідали провідні компанії Лісабону та Порту.

Проведений в рамках візиту українсько-португальський бізнес-форум надав можливість окреслити пріоритети співпраці України та Португалії на цей рік. Серед них – розширення номенклатури експорту та збільшення позитивного для України торговельного сальдо, реалізація перспективних українсько-португальських проектів в енергетиці та нафтогазовій сфері, суднобудуванні, в тому числі на ринках третіх країн, а також використання традиційної присутності Португалії в португаломовних африканських країнах для ефективного просування на їх ринки української конкурентоспроможної продукції.

Португальський бізнес зацікавлений у експорті сонячних панелей, ресторанного обладнання, франшизах і відкритті українських ресторанів у Португалії, виході португальського супермаркету компанії Jeronimo Martins на український ринок, спорудженні інфраструктурних об'єктів, виробництві соків, технологіях зварювання, агропродукції тощо.

За матеріалами прес-служби Торгово-промислової палати України

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий