Президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко дав інтерв’ю впливовій німецькій газеті «Die Welt»

http://ukraine.globalfdireports.com/interview/vitalii-zhmurenko/

«Die Welt» - одне з найбільших (709 000 читачів) інформаційних щоденних видань Німеччини, яке користується високою популярністю у представників німецької бізнес-еліти. Нещодавно газета випустила великий аналітичний матеріал про Україну, в якому декілька сторінок присвячено Дніпропетровщині. Інтерв’ю з провідними бізнесменами та ключовими фігурами регіону, до яких представники «Die Welt» включають й Президента Дніпропетровської ТПП,дають можливість ознайомитися з потенціалом нашої області.

Віталій Жмуренко розповів про діяльність Палати у напряму створення необхідних сприятливих умов для підвищення конкурентоспроможності регіонального бізнесу, залучення іноземних інвестицій, розвитку експорту. «Наведення мостів між місцевими підприємцями та німецьким бізнесом – одне із важливих завдань нашої організації. Пошук нових ринків збуту, спілкування між технічними університетами Магдебурга та Дніпра – все це стало основою для створення нами німецько-українського бюро. Сьогодні ми консультуємо представників бізнесу щодо можливостей розвитку економічної співпраці, організовуємо ділові місії до Німеччини з акцентом на профільне підприємництво. Найбільшою перевагою спільної роботи є підвищення взаємної довіри, що дозволяє нашому бізнесу реалізувати конкретні проекти. Україна – велика європейська держава. Унікальне географічне положення, природні багатства, інфраструктура та відкритий діалог між нашими країнами можуть дати додатковий імпульс розвитку взаємовигідного сучасного бізнесу», - зазначив Президент ДТПП й додав, що українські представники готові надати всіляку допомогу німецьким підприємцям для реалізації їх бізнес-планів на Дніпропетровщині.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий