Про перспективу «Цілей Сталого Розвитку» в регіоні

Віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко був запрошений до участі в обласній консультації, присвяченій темі адаптації національних цілей сталого розвитку для Дніпропетровської області, що відбулася в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації 11 січня 2018 р.

З 1 січня 2016 р. офіційно вступили в силу 17 цілей в галузі сталого розвитку (ЦСР) на період до 2030 р., які були прийняті світовими лідерами у вересні 2015 р. на саміті ООН. ЦСР спрямовані на продовження зусиль, покликаних покласти край злидням у всіх їх формах. ПРООН прагне підтримати Україну на шляху до подолання бідності, розвитку людського потенціалу, досягнення справедливих результатів, захисту довкілля і просування демократичного врядування.

Мета зустрічі – обговорення перспективних напрямів реалізації «17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР)» в Дніпропетровському регіоні. Результат – підготовка регіональної доповіді, яка буде фундаментом для подальшої поетапної розробки стратегії до 2020, 2025 та 2030 рр.

Втім, як показує життя, реалізація ЦСР можлива лише завдяки партнерству обласних і місцевих органів влади, бізнесу та громадянського суспільства. ЦСР включають 86 завдань національного розвитку та 169 показників для їх подальшого моніторингу. Однак, пріоритетне значення мають конкретні показники в окреслених регіонах. Саме вони допоможуть проаналізувати ситуацію та розробити певний план роботи. Аби прийти до консолідованого бачення, необхідно заздалегідь домовитися. Без допомоги влади та бізнесу неможливо реалізувати ЦСР за такий короткий період часу. І тут на допомогу може прийти Палата – найкрупніша бізнес асоціація та організація підтримки бізнесу регіону, що активно працює з міжнародними фінансовими організаціями та донорами, сприяючи розвитку ринку кваліфікованих консультантів в сфері екології та енергоефективності, підтримки МСБ, доступу вітчизняних товаровиробників до зарубіжних ринків тощо. Окрім цього, основним зі статутних наших завдань є аналіз перешкод розвитку бізнесу, залучення інвестицій та сприяння ефективному діалогу бізнесу та влади.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий