Робочий візит представників Верховної Ради України і Дніпропетровської ТПП на виробничі підприємства

Відбувся діловий візит народного депутата, члена Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Дениса Маслова та першого віцепрезидента Дніпропетровської ТПП Ніни Алехнович на виробничі підприємства, які входять до спільноти ДТПП.

Ніна Алехнович і Денис Маслов відвідали Верхньодніпровський авторемонтний завод (ВАРЗ), який є найбільшим в Україні виробником причіпної і спеціальної техніки, і ТОВ «Спецтехоснастка» (м. Кам’янське), яке вже 31 рік працює на ринку металообробки, виробляє широкий асортимент пластикової тари і упаковки.

Денис Маслов, який до обрання його народним депутатом ВРУ, очолював Комітет підтримки малого та середнього бізнесу при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті, й сьогодні продовжує плідно співпрацювати з Палатою і відкритий для спілкування з бізнесом, готовий розглядати пропозиції від підприємств і компаній і вирішувати будь-які правові питання, здатні допомогти нівелювати проблеми українського бізнесу.

Тому метою спільної робочої поїздки представника ДТПП Ніни Алехнович і представника ВРУ, народного депутата Дениса Маслова на ВАРЗ і «Спецтехоснастку» стало ознайомлення з виробництвом провідних підприємств Дніпропетровщини, які безперебійно працюють і сплачують податки, і виявлення проблем, з якими стикаються українські підприємства під час своєї роботи.

Проблеми є. Це певні складності у виробництві і в експортуванні товару на ринки СНД. Тому необхідно проаналізувати, як нові закони, які вводяться на вищому рівні, впливають на роботу підприємств, як вони допомагають і які аспекти заважають. Треба обов’язково визначити, якою може бути допомога вітчизняному підприємцю від Верховної Ради.

Денис Маслов готовий працювати зі зверненням кожного підприємця, вислухати усі претензії і побажання для того, щоб мати змогу сформувати пропозиції від бізнесу і внести їх на розгляд у Верховну Раду з метою корегування нашого законодавства для покращення роботи українського бізнесу.

Якщо у Вас є пропозиції або питання до народного депутата, члена Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Дениса Маслова, просимо звертатися до Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел.: (056) 374-94-09, e-mail: members@dcci.org.ua

tl_files/images/News/202104/IMG_7370.jpg

tl_files/images/News/202104/IMG_7383.jpg

tl_files/images/News/202104/IMG_7410.jpg

tl_files/images/News/202104/IMG_7414.jpg

tl_files/images/News/202104/IMG_7420.jpg
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий