Щодо експорту кукурудзи до Республіки Кенія

Відповідно до інформації Посольства України в Республіці Кенія, в результаті проведення додаткових переговорів в рамках виконання домовленостей, досягнутих за результатами візиту торгової місії до Республіки Кенія 3 – 6 грудня 2016р. на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим представником України Микольською Н.Я. уряд згаданої країни ухвалив рішення про здійснення закупівлі 450 тис. тон жовтої кукурудзи в Україні. Загальна сума можливих угод оцінюється експертами у 119 млн. дол. США. Організація вказаної закупівлі має бути здійснена у найкоротші терміни (протягом березня – травня 2017 р.) до можливої появи конкурентних пропозицій від інших країн.

Також, зазначено, що основною вимогою для імпорту кукурудзи до Республіки Кенія є відсутність в ній ГМО та наявність сертифікату ЄС або відповідність вимогам Бюро стандартів Кенії (Kenya Bureau of Standards: https://www.kebs.org).

У разі Вашої зацікавленості прохання звертатися до відділу зовнішніх зв'язків та інвестицій УЗЕЗ Дніпропетровської ТПП за тел.: (056) 374-94-12 (10, 09), e-mail: members@dcci.org.ua
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий