Секрети конкурентної переваги для бізнесу

Нові бізнес-стратегії, корисні поради та знайомства – незмінні складові роботи Центру підтримки бізнесу м. Дніпро, який вкотре ініціював тренінг для представників малого та середнього бізнесу, аби відкрити секрети конкурентних переваг.

Нові інструменти для МСБ

Заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР, Центр підтримки бізнесу поєднав найкращі традиції бізнесу регіону та досвід провідних європейських експертів в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

«Сьогодні завдяки цій ініціативі ми маємо можливість запросити найкращих українських та зарубіжних спікерів», – зазначила перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Ніна Алехнович, вітаючи учасників тренінгу.

Цього разу, завдяки тренінгу «Технологія створення вирішальної конкурентної переваги (ВКП)», понад 30 підприємців регіону отримали можливість не лише опанувати базові принципи технології ВКП, а й познайомитися з готовими кейсами ВКП різних типів бізнесу та простежити їх створення за допомогою Теорії Обмежень.

«У Європі основний валовий продукт створюють до 80% представників малого і середнього бізнесу. У нас його роблять великі підприємства. Ми хочемо навчити наших МСБ просувати свою справу за допомогою маркетингу, робити якісний продукт, створювати нові позиції, збільшити продажі і відкривати для себе нові ринки не тільки в Україні, а й за кордоном», – зазначив віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко.

Теорія обмежень

«Ключова ідея створення конкурентної переваги полягає у тому, що весь маркетинг компанії повинен бути спрямований на те, аби збільшувати цінність в очах споживача. Тож сьогодні ми детально, крок за кроком, розкриємо секрети конкурентної переваги, аби ви змогли опанувати ці сучасні технології та застосувати їх на власному бізнесі»,  – зазначає спікер тренінгу, генеральний директор консалтингової компанії Apple Consulting Юлія Плієва.

Лектор ознайомила слухачів з методологією Теорії Обмежень – специфічним підходом до управління бізнесом. Суть його в тому, що принципи точних наук можна застосовувати в будь-якій галузі, зокрема завдяки Теорії можна віднайти рішення для ритейлу, маркетингу, дистрибуції та будь-якого іншого виду діяльності.

Для учасників інформація була новою, викликала безліч питань, на які вони отримали відповіді.

«Дуже цікаво було дізнатися нову інформацію, а також познайомитися з іншими учасниками. Конкуренція сьогодні – одна з основних, найважливіших складових бізнесу. Якщо ти не конкурентоздатний – твоя справа не буде успішною. Я багато почула і тепер намагатимуся застосовувати ці знання на практиці», – зазначила учасниця тренінгу, підприємець Катерина.

Центр підтримки бізнесу проводить подібні освітньо-практичні заходи регулярно. Зокрема вже найближчим часом тут планується дводенний тренінг з розвитку франчайзингового бізнесу та щорічна Експортна конференція. Тож не втрачайте унікальні можливості та слідкуйте за нашими анонсами.


 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий