Стартап-школа «Dnipro Sikorsky Challenge»: інновації в дії

Віце-президент Дніпропетровської ТПП Сергій Кучерявенко взяв участь у Круглому столі «Нові можливості бізнесу в процесі активізації стартап-руху регіону на базі Cтартап-школи «Dnipro Sikorsky Challenge», що відбувся в приміщенні вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» 4 грудня 2017 р.

У вересні поточного року Стартап-школа «Sikorsky Challenge», яка позиціонує себе як освітнє середовище для тих, хто хоче створити та активно розвивати свій бізнес, розпочала Дні Інновації в Україні. В рамках проекту були реалізовані «круглі столи» для регіональних бізнес-еліт та навчання для тих, хто має інноваційну ідею або прагне отримати нові знання та досвід.

4 грудня репрезентанти Стартап-школи завітали до Дніпра, куди запросили представників міської влади, бізнесу, університетів та, звісно ж, Дніпропетровську ТПП.

Ключова мета заходу – визначення основних запитів з боку влади і бізнесу Дніпропетровського регіону щодо результатів діяльності Стартап-школи «Dnipro Sikorsky Challenge», як об’єкту регіональної інноваційної інфраструктури на підставі поточного стану розвитку та впровадження інновацій у різних секторах економіки з урахуванням викликів сучасності.

Під час заходу відбулося знайомство з специфікою роботи системи «Sikorsky Challenge», а також обмін досвідом щодо розвитку інноваційної діяльності у різних сферах економіки та у різних країнах. Учасники заходу зійшлися на спільному висновку, що подібна Стартап-школа є чудовим простором для співпраці бізнесу, освіти та науки.  

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий