Створення бізнес-моделі для «зелених послуг» за 8 годин: навики для високоефективних людей

31 жовтня в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті в рамках реалізації проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку» за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації економіки України Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, відбувся семінар, присвячений побудові ефективної моделі довгострокового сталого співробітництва провайдерів «зелених» послуг та ДТПП.

«Головна мета семінару – створення ефективної бізнес-моделі для «зелених-послуг» в Дніпровському регіоні та визначення основних зон відповідальності між ДТПП та  постачальниками бізнес-послуг. Окрім цього, подібний захід може допомогти зрозуміти інтереси та цінності один одного, навчитися приймати ефективні рішення та розробляти спільні ініціативи», – наголосив тренер семінару, викладач Львівської бізнес-школи та співзасновник консалтингової компанії ARConsulting Андрій Рождественський.

Семінар проводився в інтерактивній формі, що стало його перевагою, адже акцент робився не скільки на теоретичну частину (на яку було відведено 10% часу), скільки на інтенсивну практичну частину, яка включала ТоР-фасилітацію та мозковий штурм. Організований процес роботи в групах дозволив поглянути на поставлені проблеми об'ємно, з різних, часом найнесподіваніших ракурсів. Знання, отримані в процесі семінару, були продуктом активної діяльності самих учасників, що багаторазово підвищує ефективність їх засвоєння. При цьому, кожен з учасників мав можливість поділитися своїм унікальним та неповторним досвідом, отриманим в процесі професійної діяльності, і таким же індивідуальним поглядом і ставленням до тих чи інших професійних проблем.

Таким чином, практичні заняття допомогли актуалізувати досвід, наявний в групі та інтегрувати на основі існуючих ресурсів новий погляд та розуміння даної проблеми. Другим важливим результатом стало заповнення дефіциту колегіального спілкування. У неформальній обстановці колеги обмінювалися досвідом, обговорювали існуючі в їх професійній сфері проблеми та отримували поради.

Сподіваємось, подібні заходи матимуть продовження, а її учасники докладуть максимум зусиль для покращення комунікації та налагодження ефективної співпраці. 

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий