У Дніпрі пройшов HR Форум

Успішна HR-стратегія за 8 годин

Нові знання, ідеї, корисні знайомства – все це об’єднав Дніпровський  HR Форум, який залучив кращих експертів України в сфері HR, аби поділитися з колегами безцінним досвідом в одному з найбільш значущих чинників розвитку компаній – людському капіталі.

Організатором заходу вкотре виступив Центр підтримки бізнесу, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Нові знання та досвід

«Співробітники – це найважливіший ресурс будь-якого підприємства, без них воно не може розвиватися і рухатися вперед. Нам завжди потрібні люди, які зможуть реалізувати ідеї. Щоб колектив працював максимально ефективно, щоб була правильна мотивація необхідні фахівці, які зможуть це все налагодити і налаштувати. Це чудовий захід з шикарними тренерами, які можуть розповісти дуже цікаві речі і поділитися своїм досвідом», – зазначила перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Ніна Алехнович.

Форум був присвячений HR-стратегіям, розвитку, мотивації та рішенням можливих проблем щодо пошуку, відбору і роботи з персоналом. Секрети успішних кейсів презентували експерти Noosphere Engineering School, АЛЛО, кадрового порталу HeadHunter, ДТЕК, S.I.Group, проекту «ІнКУБатор», Comfy, мережі ресторанів Confetti, ПриватБанку, МОРЕ ПИВА, а також представники влади та ВНЗ регіону.

Вікно можливостей

«Для того, щоб бізнес працював як годинник і приносив дохід необхідно не тільки платити зарплату працівникам, а й створити в колективі атмосферу, дати співробітнику можливість кар'єрного росту, правильно його мотивувати. Найкраще з цим справляються HR-менеджери, але не кожне підприємство, особливо середній і малий бізнес, може дозволити собі такого фахівця. Цей Форум для них – прекрасна можливість послухати про те, як працювати з людьми, щоб була максимальна віддача і працівник при цьому отримував задоволення від роботи», – зазначив віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко.

Організатори подарували учасникам унікальну можливість – взяти участь у практичному майстер-класі від спеціально запрошеного міжнародного HR-експерта Франкфуртської школи фінансів та економіки, практика з багаторічним досвідом управління персоналом Ути Бюлер.

Корисні знайомства

«Я прийшла з кількох причин. Перше – це участь в галузевому заході, де зібралися професіонали міста. Друге – тут цікаві спікери, які піднімають важливі теми. Ну, і звичайно, це люди, з якими можна познайомитися і корисно, і приємно в майбутньому провести час», – каже учасниця Олександра Хорсун.

Немає жодних сумнівів, що подібні заходи мають стати дороговказами, куди рухатися представникам малого та середнього бізнесу. Дякуючи програмам ЄС та Центру підтримки бізнесу, підприємці регіону отримують більше можливостей повноцінно інтегруватися в європейську економіку. 

 

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий