Від становлення на внутрішньому ринку до глобалізації бізнесу

Дніпропетровська торгово-промислова палата спільно з Державною організацією «Офіс з просування експорту України», за підтримки Дніпропетровської ОДА, 18 грудня 2018 року провели освітній захід-презентацію «Go to global market»: від становлення на внутрішньому ринку до глобалізації бізнесу».

На захід були запрошені підприємства, зацікавлені в розвитку експорту власної продукції для ознайомлення з практичними інструментами допомоги бізнесу від ДУ«Офіс з просування експорту України», інфраструктурою підтримки експорту в Україні та вже існуючим досвідом експорту на прикладі підприємств регіону машинобудівної та пакувальної та харчової галузей. Презентацію відкрив Андрій Демчук - директор ДУ «Офіс з просування експорту України». Захід зібрав разом більше 60-ти учасників, які мали можливість поділитися між собою досвідом та поспілкуватися з експертами-менторами.

Особливий корисний характер заходу додали також безпосередньо виступи керівників компаній Володимира Лемперта (ТОВ «СПЕЦТЕХОСНАСКА») та Ігоря Теличко (НВО «МДС»), голови комітету підтримки експорту Дніпропетровської ТПП Ігоря Снітівкера, котрі поділилися досвідом становлення свого бізнесу, етапами та проблемами, кейсами змін в своїх компаніях, відповідно розвитку та викликів в експортній діяльності. Також, президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко, директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олексій Псарьов та Андрій Демчук провели спільну консультацію щодо напрямків можливої активізації підтримки експортної активності малих та середніх підприємств Дніпропетровського регіону за рахунок планування та координації спільних профільних заходів/програм у співробітництві між регіональною торгово-промисловою палатою та національною державною установою підтримки експорту. Найближчим часом керівники домовилися розробити план дій на 2019 рік та підписати відповідну Угоду про співробітництво.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий