Відбулася зустріч президента ДТПП з представниками Посольства Бразилії в м. Дніпро

4 грудня на базі Дніпропетровської ТПП відбулася робоча зустріч президента ДТПП з представниками Почесного консульства Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпро.

Потужним імпульсом для налагодження ділових відносин між Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та представниками Посольства Бразилії стало відкриття Почесного консульства Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпро 2 серпня 2017 р.

Мета візиту – обговорення перспективних напрямів співробітництва у сфері розвитку економічних зв’язків між державами, науково-технічного співробітництва, створення платформи для взаємодії бізнесу наших країн.

В рамках зустрічі Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко ознайомив гостей з основними напрямками діяльності організації, акцентувавши особливу увагу на розвитку діяльності Палати в контексті надання широкого діапазону послуг щодо сприяння у просуванні продукції регіональних підприємств на міжнародні ринки. Відповідно налагодження ділових стосунків з Бразилією може стати корисним досвідом як для роботи Палати, так і для розвитку регіонального бізнесу.

З метою розвитку співробітництва представники Посольства запропонували розглянути можливість організації взаємних бізнес-візитів підприємців країн вже в першій половині 2018 р. Окрім цього, в рамках зустрічі було обговорено залучення Палати до подальшої співпраці Національного гірничого та бразильських університетів, перспективу студентських обмінів та спільні технічні проекти. 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий