Відкритий конкурс професійної майстерності

Нещодавно за інформаційної підтримки Дніпропетровської ТПП в Кривому Розі відбувся відкритий конкурс професійної майстерності з електромонтажних робіт на честь Героя Соціалістичної Праці Павленко Григорія Івановича..

Конкурс проводиться вже четвертий рік поспіль і в цьому році  набув статусу Всеукраїнського. Його організатори – член ДТПП приватний заклад «Центр професійної освіти і навчання» та компанія ЕРТАНЗ– цього року започаткували нову конкурсну форму «Електротехнічний марафон». Чим марафон відрізняється від традиційних форм проведення подібних заходів? В першу чергу,   кількістю завдань, невеликих за об’ємом, але виконання яких потребує від учасників виявлення необхідних теоретичних знань, вміння  застосовувати ці знання на практиці.  По друге – динамікою, змагальним азартом. Всього було десять завдань, поділених на три тури. Перший «відбірковий тур» складався з шести завдань, другий «гонка за лідерством»– з трьох, третій «фінал», до якого вийшли три претенденти,– з одного завдання– збирання схеми керування трьохфазного асинхронного електродвигуна.

Переможці визначались в двох номінаціях: «Адепти» (професіонали) і «Послідовники» (учнівська молодь). Гран-прі конкурсу становив цього року 20 000 гривен.

Перше місце серед професіоналів і гран–прі марафону виборов в запеклій боротьбі електромонтер ТОВ «ВЕНБЕСТ» Гончаров Денис.  Друге місце в номінації «Адепти» посів Овчаренко Ігор – електромонтер з релейного захисту і електроавтоматики Криворізького ремонто-експлуатаційного центру Відокремленого підприємства «Дніпровське ЕС» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго». Третє місце дісталося Земляку Олександру, майстру виробничого навчання  Державного навчального закладу «Київський центр професійно – технічної освіти».

В номінації «Послідовник» переможцями стали:

 • 1 місце – Терещенко Олександр, студент четвертого курсу ДВНЗ «КНУ»
 • 2 місце – Бахмач Дмитро, студент четвертого курсу ДВНЗ «КНУ»
 • 3 місце – Дорофеєв Михайло, учень другого курсу  Зеленодольського професійного ліцею.

Подали заявки на участь в змаганнях з «Електротехнічного марафону»  46 осіб (20 представників учнівської молоді з 10 закладів освіти, 3 – педагогічні працівники з двох закладів освіти, та 23 працівника від 14 підприємств). 

Кубок переможця в конкурсі професійної майстерності в номінації

«Послідовники» отримав ДВНЗ «Криворізький національний університет», в номінації «Адепти»– ДНЗ «Київський центр професійно-технічної освіти».

Всі,хто приймав участь в змаганні, нагороджені дипломами учасника. Крім того,

їм вручено сертифікати на гарантоване працевлаштування по закінченню навчання від компанії ЕРТАНЗ, на безкоштовне підвищення кваліфікації за професією від Центра професійної освіти і навчання, а також цінні подарунки та призи від громадського фонду «Професійний розвиток», «Альфа Банку», компаній «Rittal» та «Phoenix Contact», громадськості і т. ін.

Що найцінніше у цьому заході? Тут дійсно панувала атмосфера поваги до працівників робітничих професій.

Що дав нам цей конкурс?

 • Впевненість в тому, що наша справа корисна для людей, суспільства. Недаремно нам вдалося залучити до заходу усі зацікавлені сторони освітнього процесу: учнівську молодь, працівників підприємств, представників державних органів, громадські організації, науковців, підприємців, бізнес.
 • Віру у власні сили, що при бажанні можливо організовувати заходи такого масштабу.
 • Бажання змінити власне ставлення особистості до праці загалом і до робочої людини  конкретно. Праця і професіоналізм – джерело самопізнання, самореалізації та добробуту.

Партнери конкурсу:

 • Координаційна рада громадських організацій «Кривий Ріг – рідне  місто»,
 • Національний центр «Мала академія наук України»
 • Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»
 • Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м. Києві
 • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
 • Дніпропетровська обласна організація «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти»
 • Інженерно-педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
 • Навчально – методичний центр професійно – технічної освіти у Дніпропетровській області
 • Криворізьке гірничопромислове управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській област
 • Східно-Європейська бізнес школи
 • Криворізьке Відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
 • Громадський фонд Професійний розвиток
 • Харківська інженерно – педагогічна академія

Дякуємо всім за участь, порозуміння, допомогу! Чекаємо Вас
7 квітня 2020 рокуна п’ятому, ювілейному конкурсі!
Побажання, пропозиції надсилайте на email: konkurs_cpon@ukr.net
телефони: 097 474 65 92, 067 788 30 30
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий