Відкриваємо нові горизонти експорту разом з проектом CUTIS!

Дніпропетровська торгово-промислова палата у співпраці з Канадсько-український проектом підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS провели пілотний навчальний тренінг «Як експортувати до Канади».

Метою тренінгу було донесення до відома бізнесу тієї інформації та ресурсів, що сприятимуть просуванню товару на канадський ринок.

Ознайомитися з тим, як відкрити для себе ринок Канади зібралося більше 30 підприємців різних профілів діяльності серед яких взуття та легка промисловість, сільське господарство, виробництво пластикових товарів, агропромисловість, меблеве виробництво, тощо .

Під час тренінгу підприємці отримали знання щодо основних аспектів експортування, пошуку партнерів у Канаді, особливостей ведення електронної комерції, тарифного і нетарифного регулювання, правил визначення походження товарів відповідно до угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою і багато іншого.

Серед спікерів заходу були не лише запрошені експерти, а також фахівці Дніпропетровської ТПП, які мають відповідні знання і підготовку і готові ділитися ними в майбутньому з підприємцями нашого регіону.

Подібні тренінги плануються в наступному році. Отже, до нових зустрічей!
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий