Візит німецьких аграріїв на Дніпропетровщину

Вкотре струни німецької економіки зазвучали на Дніпропетровщині завдяки плідній та багаторічній співпраці Дніпропетровської та Магдебурзької торгово-промислових палат в рамках діяльності українсько-німецького коопераційного бюро в Дніпрі.

Цього разу, за підтримки Палати, у період з 01 по 06 липня, регіон відвідав Кристоф Леман, власник німецької фірми «INOGET», яка спеціалізується на виробництві пробовідбірників для зерна.

Це вже другий візит пана Лемана. Вперше він завітав до Дніпра у квітні цього року у складі німецької бізнес-делегації підприємців землі Саксонія-Ангальт – членів Магдебурзької торгово-промислової палати, щоб взяти участь в українсько-німецькій коопераційній біржі, ініційованій ДТПП.

Теперішній візит був присвячений продовженню спілкування з зацікавленими українськими підприємствами – співбесідниками з коопераційної біржі в особі Юрія Чурсинова, професора Дніпровського Аграрно-економічного університету та Сергія Ушакова, представника Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області.

Головною метою візиту стало знайомство з сільськогосподарськими елеваторами регіону та пошук покупців для продукції, що виробляється.

Програма, запропонована пану Леману, охопила відвідування 4-х елеваторів, серед них: ТОВ «Павлоградзернопродукт», Запорізький ПАТ «Оліяжиркомбінат», елеватор Дніпровського річкового порту,  елеватор «Реал База» та сільськогосподарське підприємство Анатолія Гайворонського.

Два елеватори проявили інтерес до пробовідбірників «INOGET», зокрема можливість їхнього придбання та налагодження подальшої співпраці з паном Леманом в питаннях консультування стосовно реконструкції і модернізації  елеваторів, а також інформації щодо необхідного обладнання німецького виробництва.

Свій внесок в розвиток німецько-українського співробітництва зробило також Дніпропетровське інвестиційне агентство, від імені якого заступник директора Алім Молодан запропонував пану Леману підтримку та допомогу в пошуку потенційних партнерів.

Наприкінці своєї бізнес-подорожі Кристоф Леман запевнив, що вважає зустріч з дніпровськими підприємцями ефективною і, в підтвердження свої слів, запланував наступний візит до регіону вже в серпні цього року.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий