Зелена економіка та енергоефективність

Відбувся всеукраїнський форум «Зелена економіка та енергоефективність» – результат спільної роботи Дніпропетровської обласної ради, торгово-промислової палати і Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках програми сприяння зеленій модернізації української економіки.

tl_files/data/curier/Events/october/Forum_1.JPG

Учасники – голова облради Євген Удод, президент ДТПП Віталій Жмуренко, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, заступник генерального консула Федеративної Республіки Німеччина Гудрун Баше, директор програми сприяння зеленій модернізації української економіки Дагмар Ецер, представники уряду, державних органів влади, дипломатичних та науково-дослідних установ, громадських організацій, експерти і консультанти, бізнесмени.

У вітальному слові Євген Удод зазначив, що форум – це своєрідна діалогова платформа, де партнери мають змогу обговорити перспективи зеленої модернізації для сталого економічного розвитку і необхідні для забезпечення енергетичної та екологічної безпеки в українських регіонах кроки.

tl_files/data/curier/Events/october/Forum_2.JPG

Віталій Жмуренко нагадав присутнім, що Німецьке товариство міжнародного співробітництва допомагає втілювати на Дніпропетровщині управлінські, економічні, екологічні та інші проекти. «Один з них – програма сприяння зеленій модернізації української економіки – GIZ в рамках укладеного меморандуму про співпрацю реалізує спільно з ДТПП, удосконалюючи послуги у сфері енерго- та ресурсозберігаючих технологій. За його умовами в палаті працює регіональний консультант програми Ганс Діче, який готовий у будь-яку хвилину прийти на допомогу підприємцям», – додав він.

За словами Дагмар Ецер, Німеччина підтримує зелену модернізацію економіки України і прагне надати українцям можливість співпрацювати з німецькими фахівцями та скористатися їхнім досвідом.

tl_files/data/curier/Events/october/Forum_3.JPG

Делегати вивчали його і ділилися власними напрацюваннями протягом двох днів. Дискусійна панель «Енергоефективність» була присвячена реформам в енергетичній галузі, проблемам фінансування енергоефективних заходів, їх реалізації у житлових будівлях, презентаціям моделей та практик з укладання контрактів на підвищення енергоефективності. Темами сесії «Зелена економіка» стали екологічні аспекти і перспективи переходу до зеленої економіки в Україні, розвиток інструментарію та ринку зелених послуг, ініціатив громад і бізнесу, ресурсозберігаючий менеджмент тощо.

 

Прес-служба ДТПП

На знімках: початок роботи форуму; учасники
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий