Зелена економіка: виклики та ризики

Віце-президент, начальник УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко закликав присутніх учасників засідання круглого столу, що відбувся в Дніпрі, та присвячувався викликам та ризикам зеленої економіки регіону, скористатися вже діючими інструментами, які пропонує торгово-промислова палатоа в допомогу бізнесу для проведення енергоефективних заходів на підприємствах.

Круглий стіл «Зелена економіка: виклики та ризики» розпочав цикл заходів в рамках проекту «Створення сприятливих умов для зеленої модернізації економіки в Дніпропетровській області», що реалізується громадською організацією «Зелений Світ – Друзі Землі» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, та в співпраці з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією та Дніпропетровською обласною радою. Проект є частиною Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Олексій Ангурець, координатор проекту та модератор заходу, зазначив: «Система господарювання, яка досі домінує в Дніпропетровській області створювалася в СРСР періоду індустріалізації й зовсім не відповідає сучасним умовам. Зелена економіка – як стиль господарювання, який забезпечує добробут через істотне скорочення ризиків від зміни навколишнього середовища може стати новою моделлю, що дозволить Україні стати конкурентоздатною в сучасному світі».

Своєю промовою присутніх налаштував на  плідну роботу  Петер Шмаль, заступник Генерального Консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку.

Руслан Стрілець, директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, розповів про нові можливості для української промисловості, про співпрацю з владою та зміну світогляду.

Під час заходу проводилося обговорення перешкод існуючої нормативно-правової бази, які стримують зелену модернізацію економіки.

Особливістю зустрічі стало те, що під одним дахом зібралися провідні експерти зеленого руху разом з представниками ТОП-20 забруднювачів області, які стали активними учасниками обговорення перешкод впровадження «зеленої економіки». 

tl_files/data/curier/Events/2016/october/kr_stil.jpg

tl_files/data/curier/Events/2016/october/kr_stil_kucheriavenko-1024x745.jpg

tl_files/data/curier/Events/2016/october/kr_stil_strilets-1024x743.jpg

За матеріалами сайту Української екологічної асоціації

«Зелений світ - Друзі Землі» (www.zsfoe.org)
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий