Зустріч керівництва Дніпропетровської торгово-промислової палати з представниками посольства Австралії

25 липня 2017р. відбулася зустріч керівництва Дніпропетровської торгово-промислової палати з Тимчасово повіреною у справах посольства Австралії в Україні Джинні Хендерсон та науковим співробітником посольства Австралії в Україні Щербак Анною.

Слід зазначити, що цей візит є першим для представників дипломатичного корпусу Австралії до Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Представники посольства Австралії отримали можливість особисто відчути атмосферу, яка панує в Дніпропетровському регіоні, на власні очі оцінити суспільно-політичну обстановку, пересвідчитися у наявності сприятливого клімату для ведення спільного бізнесу.

В процесі зустрічі,  була досягнута домовленість щодо сприяння  посольства Австралії налагодженню співробітництва між Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та однією з торгово-промислових палат Австралії в плані   обміну інформацією, комерційними пропозиціями зацікавлених підприємств, зав’язуванню нових ділових відносин, реалізації різноманітних бізнес-проектів та задумок. 

Зі свого боку, представники посольства Австралії висловили готовність інформувати Дніпропетровську торгово-промислову палату про наявність грантових програм уряду Австралії, які б могли бути реалізовані на території Дніпропетровського регіону. В першу чергу, керівництво ДТПП цікавили такі напрямки як екологія та енергоефективність.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий