Зустріч представників системи ТПП та МЗС України

Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко взяв участь в офіційній зустрічі представників системи ТПП України та профільних департаментів МЗС України, організованій в Дипломатичні Академії 14 грудня 2017 р.

В рамках зустрічі відбулося спеціальне засідання Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, присвячене зустрічі з керівництвом ТПП України та регіональних ТПП. Колеги погодилися, що сьогодні система торгово-промислових палат України є провідним центром ділової активності. Однак, аби посилити потенціал українського бізнесу за кордоном, необхідно виробити механізм покращення взаємодії між торгово-промисловими палатами та МЗС України, її установами за кордоном. Наприклад, учасники розглянули такі найбільш проблемні питання як забезпечення конкурентних переваг українського бізнесу у світовій торгівлі, розширення структури та географії експорту, розвиток сфери перспективних високих технологій тощо.

Офіційна зустріч представників вищої ланки ТПП та МЗС України не обійшлася без святкової складової. Відбулося урочисте привітання Торгово-промислової палати України з 45-ою річницею заснування.

В рамках заходів із нагоди 45-річчя відбулася конференція «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України», яка продовжила ділову дискусію, що розпочалася в Дипломатичній академії. Пі час заходу розглянули специфіку нової індустріалізації, як моделі економічного розвитку України, її необхідність та практичне втілення в майбутньому.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий