Зустріч президента ДТПП з Почесним консулом Бразилії в м. Дніпро

6 лютого на базі Дніпропетровської ТПП відбулася ділова зустріч президента ДТПП з Почесним консулом Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпро Олегом Василенком.

Мета візиту – обговорення напрямів співпраці в рамках організації поїздки бізнес-делегації регіону до Бразилії на конференцію FAUBAI 2018, що відбудеться 14 – 18 квітня у м. Ріо-де-Жанейро.

Почесний консул звернув увагу, що представники як українського, так і бразильського бізнесу зацікавлені в налагодженні ділового співробітництва. Відповідно, подібна делегація стане в нагоді обом сторонам. Ключова роль в цьому процесі належить Палаті. Як найкрупніша бізнес-асоціація та організація підтримки бізнесу регіону, саме Дніпропетровська ТПП повинна стати об’єднуючою ланкою та очолити бізнес-делегацію області до Бразилії.  

Президент ДТПП Віталій Жмуренко висловив своє бажання співпрацювати з Почесним консульством у даному напрямку, зокрема посприявши у поширенні інформації щодо візиту серед представників бізнесу Дніпропетровщини, а також зконтактувавши з торгово-промисловими палатами Бразилії з метою обговорення організації зустрічей з нашими делегатами у квітні.   
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий